Lille – Lorient maç sonucu: 4-0

686

İtalya Serie A’da Lille – Lorient karşı karşıya gelecek. Lille – Lorient şifresiz canlı yayın nasıl izlenir? Lille – Lorient maçı saat kaçta, hangi kanalda? Lille – Lorient canlı izle! Lille – Lorient maçı ilk 11’ler ve kadroya ilişkin detaylar haberimizde!

Lille – Lorient maçı hangi kanalda?

Lille – Lorient karşılaşması beIN Sports 3 üzerinden naklen yayınlanacak. Fransa Ligue 1 maçlarının Türkiye haklarını elinde bulunduran beIN Media, yaptığı anlaşmayla birlikte Fransa Ligue 1  karşılaşmalarını, Digiturk platformunda yayın yapan beIN Sports kanalları aracılığıyla yayınlamaktadır. Ayrıca bu karşılaşma belirli abonelik ücretleri karşılığında beIN Connect platformu aracılığıyla da izlenebilmektedir.

Lille – Lorient maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Lille – Lorient maçı ne zaman, saat kaçta?

Lille – Lorient karşılaşması 22 Kasım 2020 Pazar günü saat 23.00’e başlayacak.

Lille – Lorient maçı canlı izle: beIN Sports 3 Şifresiz canlı yayın nasıl izlenir?

Lille – Lorient mücadelesini canlı olarak izlemek isteyen sporseverler, Digiturk’ün Spor Paketine ücretli olarak abone olmadıkları sürece izleyemez. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz Türkiye lokasyonu üzerinde mümkün değildir. Bu maçı internet üzerinden yasal olarak izlemek isteyenler BeIN Connect ve Digiturk Play platformları aracılığıyla ücret mukabilinde izleyebilmektedir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bununla birlikte yasadışı gelir elde etmek amaçlı oynanan şans oyunlarına istemsizce üye olup, banka bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlığınıza ilişkin bilgilerinizin kötü niyetli kişi veya kişilerin eline geçmesine sebep olabilir, hukuki anlamda zarar görebilirsiniz. Bu metin arama sonuçlarında maçların canlı izlenmesine yönelik aranan yollara ilişkin internet kullanıcılarına bilgi vermek için hazırlanmıştır.

Lille – Lorient Maç Özeti ve Golleri İzle

Lille – Lorient karşılaşmasının pozisyonlarına ilişkin maç özetine beIN Sports Haber ve beIN Sports’un internet sitesi aracılığıyla erişebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın