Konyaspor – Kasımpaşa maç sonucu: 2-1

822

Süper Lig’in 9. Haftasında Konyaspor – Kasımpaşa karşı karşıya gelecek. Konyaspor – Kasımpaşa şifresiz canlı yayın nasıl izlenir? Konyaspor – Kasımpaşa maçı saat kaçta, hangi kanalda? Konyaspor – Kasımpaşa canlı izle! Konyaspor – Kasımpaşa maçı ilk 11’ler ve kadroya ilişkin detaylar haberimizde!

Konyaspor – Kasımpaşa maçı hangi kanalda?

Konyaspor – Kasımpaşa karşılaşması beIN Sports 1 üzerinden naklen yayınlanacak. Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği’nin yaptığı anlaşmayla birlikte Süper Lig karşılaşmaları, beIN Media Group’un satın almış olduğu Digiturk platformunun spor kanalları aracılığıyla belirli abonelik ücretleri ve internet üzerinden belirlenen Digiturk Play ve beIN Connect tarifeleri aracılığıyla yayınlanmaktadır.

Karşılaşmalar, beIN Sports 1, beIN Sports 2, beIN Sports 3, beIN Sports 4 ve beIN Sports Max kanalları üzerinden canlı olarak aktarılmaktadır. Eski adı Lig TV olan beIN Sports kanalları, Digiturk’ün Katarlı medya grubu beIN Media’ya satışının ardından değiştirilerek bu isimle hizmet vermeye başladı.

Konyaspor – Kasımpaşa maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Konyaspor – Kasımpaşa maçı ne zaman, saat kaçta?

Konyaspor – Kasımpaşa karşılaşması 22 Kasım 2020 Pazar günü saat 16.00’da Konya Büyükşehir Stadyumu’nda başlayacak.

Konyaspor – Kasımpaşa maçı canlı izle: Şifresiz canlı yayınlayan kanallar var mı? Süper Lig maçları nasıl izlenir?

Konyaspor – Kasımpaşa mücadelesini canlı olarak izlemek isteyen sporseverler, Digiturk’ün Spor Paketine ücretli olarak abone olmadıkları sürece izleyemez. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz Türkiye lokasyonu üzerinde mümkün değildir. Bu maçı internet üzerinden yasal olarak izlemek isteyenler BeIN Connect ve Digiturk Play platformları aracılığıyla ücret mukabilinde izleyebilmektedir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bununla birlikte yasadışı gelir elde etmek amaçlı oynanan şans oyunlarına istemsizce üye olup, banka bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlığınıza ilişkin bilgilerinizin kötü niyetli kişi veya kişilerin eline geçmesine sebep olabilir, hukuki anlamda zarar görebilirsiniz. Bu metin arama sonuçlarında Süper Lig maçlarının canlı izlenmesine yönelik aranan yollara ilişkin internet kullanıcılarına bilgi vermek için hazırlanmıştır.

Konyaspor – Kasımpaşa Maç Özeti ve Golleri İzle

Konyaspor – Kasımpaşa karşılaşmasının pozisyonlarına ilişkin maç özetini beIN Sports Haber kanalı ve TRT Spor kanalı aracılığıyla izleyebilir veya beIN Sports’un internet mecraları aracılığıyla karşılaşmanın özet görüntülerini ve gollerini izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın