TFF 2. Lig mücadelesinde Kocaelispor – Çorum FK karşı karşıya gelecek. Kocaelispor – Çorum FK canlı yayınlanacak mı? Kocaelispor – Çorum FK maçı saat kaçta, hangi kanalda? Kocaelispor – Çorum FK canlı izle! Kocaelispor – Çorum FK maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Kocaelispor – Çorum FK maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Kocaelispor – Çorum FK karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Kocaelispor – Çorum FK maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Kocaelispor – Çorum FK maçının hakemleri

BURAK TAŞKINSOY(Hakem)
BARIŞ ÇARDAKLI(1. Yardımcı Hakem)
EFE KURTULUŞ(2. Yardımcı Hakem)
TOLGA AKBABA(Dördüncü Hakem)

FERHAT GÜNDOĞDU(Gözlemci)
S.ZAFER FALAY(Temsilci)
ERCAN ÖZMEN(Temsilci)

Kocaelispor – Çorum FK maçı ne zaman, saat kaçta?

Kocaelispor – Çorum FK karşılaşması 4 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.00’da oynanacak.

Kocaelispor – Çorum FK maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar! TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Kocaelispor – Çorum FK mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın