TFF 2. Lig’te heyecan sürüyor. Kocaelispor – Ankara Demirspor mücadelesi ne zaman oynanacak? Kocaelispor – Ankara Demirspor karşılaşması hangi kanalda yayınlanacak? Kocaelispor – Ankara Demirspor maçının ilk 11’leri ve daha fazlası haberimizde!

Kocaelispor – Ankara Demirspor maçı canlı izle

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Yıldırım Demirören’e ait Misli şirketiyle yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredilmiş oldu. Bu anlaşmaya göre 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmaları Misli web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın akıllı cihazlara indirilmesi halinde maç yayınına erişim sağlanabilecek. Kocaelispor – Ankara Demirspor mücadelesinin de bu sistem üzerinden canlı olarak yayınlanması bekleniyor.

Canlı yayını yapılacak olan mücadelede yayıncı kuruluş ekibi için çıkabilecek olası aksaklıklar nedeniyle karşılaşmalar, bazen naklen yayınlanamayabilir. Eğer görüntü cihazlarında herhangi bir teknik aksaklık yoksa özet olarak, eğer tüm cihazlarda bir arıza yaşanırsa hiçbir şekilde görüntü verilememektedir.

İlk yayınlarda bu gibi aksaklıklar nedeniyle canlı yayın verilememiş, özet görüntüleri yayıncı kuruluşun YouTube hesabı üzerinden yayınlanmıştır.

Kocaelispor – Ankara Demirspor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun hazırladığı internet sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. İlk 11’ler, numara sırasına göre yazılmaktadır, dizilişi yansıtmaz.

Kocaelispor

1. BAYRAM OLGUN
4. KEMAL CAN AYDEMİR
9. BATUHAN ER
14. YİĞİTALİ BAYRAK
41. GÖKHAN MERAL
55. BAHRİ CAN AVCI
57. TAHA BATUHAN YAYIKCI
77. BENHUR KESER
89. MESUT ÖZDEMİR
93. MUSTAFA TAHİR BABAOĞLU
94. BURAK SÜLEYMAN

Ankara Demirspor

61. ÖMERCAN AVCİ
4. KAMİL İÇER
6. HASAN KÜÇCÜK
8. MUSTAFA KAYABAŞI
60. TURAN YILMAZ
14. HARUN AYDIN
20. AHMET DEVRET
28. HASAN KAYA
29. TANER KOÇ
55. RAHMİ CAN KARADAŞ
90. İLKER AVŞAR

Kocaelispor – Ankara Demirspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Kocaelispor – Ankara Demirspor mücadelesi 14 Mart 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 14.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak.

Kocaelispor – Ankara Demirspor maçı hakemleri

TARIK GÜLDAL(Hakem)
ONUR İÇYER(1. Yardımcı Hakem)
NEZİHİ AYTAR(2. Yardımcı Hakem)
SERKAN GÜRBÜZ(Dördüncü Hakem)

ZAFER KORKMAZ(Gözlemci)
DAVUT NUMANOĞLU(Temsilci)
HÜSEYİN ÇAPKIN(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Kocaelispor – Ankara Demirspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

TFF 2. Lig, Kocaelispor – Ankara Demirspor karşılaşmasını izleyebilmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız olabilir. Söz konusu yayıncı kuruluşun internet sitesinden mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu sitenin (365spor.com) yayıncı kuruluş ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bu içerik sadece arama motorunda yapılan aramalar için hazırlanmıştır. Hiçbir sorumluluk almaz.

Bir Cevap Yazın