TFF 2. Lig Play-Off Yarı Final’de TFF 1. Lige çıkma mücadelesi büyük heyecana sahne oluyor. TFF 2. Lig Play Off Yarı Final rövanş maçında Kırşehir Belediye Spor – Sakaryaspor karşılaşacak. Kırşehir Belediye Spor – Sakaryaspor maçı hangi kanalda? Kırşehir Belediye Spor – Sakaryaspor maçı canlı yayınlanacak mı?

TFF 1. Lig’e çıkma mücadelesinde Play Off’ta Yarı Final rövanş heyecanı Kırşehir Belediye Spor – Sakaryaspor arasında yaşanıyor. 2. Lig için mücadele eden iki ekip rövanş mücadelesinde tur atlama parolasıyla sahaya çıkacak. İlk olarak yarı final, daha sonra final için canını dişine takacak.

Kırşehir Belediye Spor – Sakaryaspor maçı canlı yayınlanacak mı?

Kırşehir Belediye Spor – Sakaryaspor karşılaşmasında ligin yayıncı kuruluşu misli’nin TFF 2. Lig Playoff Yarı Final maçlarını verecek.

Kırşehir Belediye Spor – Sakaryaspor maçı hangi kanalda?

Mücadelenin misli üzerinden yayınlanması bekleniyor. Ancak Sakarya’nın yerel uydu kanalı TV 264’ün de yayın hakları için görüşmeler yaptığını maç saatinde maçın bu kanalda yayınlanması ihtimalinin olduğunu da söyleyebiliriz.

TV 264’ü nasıl izlerim? TV 264 frekans bilgileri

Tv 264 kanalı, Kırşehir – Sakaryaspor maçını vermesi halinde internet sitesi üzerinden canlı yayın kesilecek ve sadece uydu üzerinden yayınlayacak.

Tv264 Frekans bilgileri şöyle:

TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29 / Frekans : 12685 Sinyal Oranı : 27500 Fec : 2/3 VideoPid : 6824 AudioPid : 6924 Polarizasyon : H – Yatay Uydu : T3 A Kapsama : Batı

Kırşehir Belediye Spor – Sakaryaspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Karşılaşma 20 Mayıs 2021 tarihinde saat 16.00’da başlayacak.

Kırşehir Belediye Spor – Sakaryaspor maçı canlı izle

Kırşehir Belediye Spor – Sakaryaspor maçı canlı olarak misli mobil uygulaması ve TV264 uydu kanalı üzerinden izlenebilecektir.

Bir Cevap Yazın