TFF 2. Lig’te heyecan sürüyor. Kırşehir Belediye Spor – Pazarspor mücadelesi ne zaman oynanacak? Kırşehir Belediye Spor – Pazarspor karşılaşması hangi kanalda yayınlanacak? Kırşehir Belediye Spor – Pazarspor maçının ilk 11’leri ve daha fazlası haberimizde!

Kırşehir Belediye Spor – Pazarspor maçı canlı izle

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Yıldırım Demirören’e ait Misli şirketiyle yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredilmiş oldu. Bu anlaşmaya göre 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmaları Misli web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın akıllı cihazlara indirilmesi halinde maç yayınına erişim sağlanabilecek. Kırşehir Belediye Spor – Pazarspor mücadelesinin de bu sistem üzerinden canlı olarak yayınlanması bekleniyor.

Canlı yayını yapılacak olan mücadelede yayıncı kuruluş ekibi için çıkabilecek olası aksaklıklar nedeniyle karşılaşmalar, bazen naklen yayınlanamayabilir. Eğer görüntü cihazlarında herhangi bir teknik aksaklık yoksa özet olarak, eğer tüm cihazlarda bir arıza yaşanırsa hiçbir şekilde görüntü verilememektedir.

İlk yayınlarda bu gibi aksaklıklar nedeniyle canlı yayın verilememiş, özet görüntüleri yayıncı kuruluşun YouTube hesabı üzerinden yayınlanmıştır.

Kırşehir Belediye Spor – Pazarspor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun hazırladığı internet sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. İlk 11’ler, numara sırasına göre yazılmaktadır, dizilişi yansıtmaz.

Kırşehir Belediye Spor

1. AHMET SABRİ FENER
2. ERBAY EKER
4. NURİ MELİH MURSAL
9. ABDÜLKADİR AKYILDIZ
12. ÜSTÜN BİLGİ
14. SERHAT MERMER
16. HAKAN YAVUZ
17. ALİ KUCIK
24. MEHMET ALAEDDİNOĞLU
67. ONUR KARAKABAK
68. VOLKAN ALTINSOY

Pazarspor

88. MELİKHAN SARI
53. AYKUT CİVELEK
39. EMRE AKGÜN
99. EREN KARADAĞ
5. METE KARAHAN
46. ALİ OSMAN KARNAPOĞLU
55. ÖMERCAN ÖNDAŞ
61. TAHA GÜR
10. ŞAHİNALİ TERZİ
11. SAVAŞ ÇAKIR
19. HAKAN AYDIN

Kırşehir Belediye Spor – Pazarspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Kırşehir Belediye Spor – Pazarspor mücadelesi 14 Mart 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 14.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak.

Kırşehir Belediye Spor – Pazarspor maçı hakemleri

ŞEVKET TEKER(Hakem)
UĞUR ERDOĞAN(1. Yardımcı Hakem)
HÜSEYİN KIVANÇ DURMAZ(2. Yardımcı Hakem)
HÜSEYİN GÖKBERK ARSLAN(Dördüncü Hakem)

YEKTA İNCE(Gözlemci)
MURAT KİRAZ(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Kırşehir Belediye Spor – Pazarspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

TFF 2. Lig, Kırşehir Belediye Spor – Pazarspor karşılaşmasını izleyebilmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız olabilir. Söz konusu yayıncı kuruluşun internet sitesinden mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu sitenin (365spor.com) yayıncı kuruluş ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bu içerik sadece arama motorunda yapılan aramalar için hazırlanmıştır. Hiçbir sorumluluk almaz.

Bir Cevap Yazın