TFF 2. Lig karşılaşmasında Kırşehir Belediye Spor – Karabükspor ağırlayacak. Kırşehir Belediye Spor – Karabükspor ne zaman, saat kaçta? Kırşehir Belediye Spor – Karabükspor hangi kanalda? Kırşehir Belediye Spor – Karabükspor maçı ilk 11’leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Kırşehir Belediye Spor – Karabükspor maçı canlı izle (canlı yayın)

TFF’nin Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları bu kuruluşa devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın edinilmesi halinde giriş yaparak erişebilecek. Kırşehir Belediye Spor – Karabükspor karşılaşmasının, bu platform üzerinden naklen yayınlanması bekleniyor. Ancak bazı aksaklıklar çıkabildiğinden yayınların verilememesi söz konusu olabilir.

Kırşehir Belediye Spor – Karabükspor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanmaktadır.

Kırşehir Belediye Spor

99. DENİZ ÇINAR
33. OĞUZHAN YAZICI
67. ONUR KARAKABAK
16. HAKAN YAVUZ
4. NURİ MELİH MURSAL
77. BATUHAN SÜER
14. SERHAT MERMER
24. MEHMET ALAEDDİNOĞLU
9. ABDÜLKADİR AKYILDIZ
11. SABİT HAKAN YILMAZ
12. ÜSTÜN BİLGİ

Karabükspor

1. HALİT TOKUR
2. ARDA BELEN
54. ÖMER FARUK YILMAZ
28. ALİ KEMAL YILMAZ
37. ÖMER FARUK YAYLACI
26. DOĞUKAN SABİH TOKSÖZ
88. BERK KERVANKIRAN
8. TOYKAN TOPUZ
17. MELİH BERAT ARSLAN
80. ÖMER ÇELİK
33. FURKAN ÖVÜN

Kırşehir Belediye Spor – Karabükspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Kırşehir Belediye Spor – Karabükspor mücadelesi 6 Ocak 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 13.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak

Kırşehir Belediye Spor – Karabükspor maçı hakemleri

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Kırşehir Belediye Spor – Karabükspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın