TFF 2. Lig mücadelesinde Kırklarelispor – Pazarspor karşı karşıya gelecek. Kırklarelispor – Pazarspor canlı yayınlanacak mı? Kırklarelispor – Pazarspor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Kırklarelispor – Pazarspor canlı izle! Kırklarelispor – Pazarspor maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Kırklarelispor – Pazarspor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Kırklarelispor – Pazarspor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Kırklarelispor – Pazarspor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Kırklarelispor – Pazarspor maçının hakemleri

ALİ YILMAZ(Hakem)
ONUR İÇYER(1. Yardımcı Hakem)
MEHMET KİRİŞÇİOĞLU(2. Yardımcı Hakem)
SERKAN GÜRBÜZ(Dördüncü Hakem)

BÜLENT GÖKÇÜ(Gözlemci)
MURAT KURT(Temsilci)

Kırklarelispor – Pazarspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Kırklarelispor – Pazarspor karşılaşması 4 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.30’da oynanacak.

Kırklarelispor – Pazarspor maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar! TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Kırklarelispor – Pazarspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın