TFF 2. Lig mücadelesinde Kırklarelispor – Karacabey Belediyespor karşı karşıya gelecek. Kırklarelispor – Karacabey Belediyespor canlı yayınlanacak mı? Kırklarelispor – Karacabey Belediyespor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Kırklarelispor – Karacabey Belediyespor canlı izle! Kırklarelispor – Karacabey Belediyespor maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Kırklarelispor – Karacabey Belediyespor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Kırklarelispor – Karacabey Belediyespor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Kırklarelispor – Karacabey Belediyespor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Kırklarelispor

1. UMUT KAYA
66. DAVUT BABUR
5. İBRAHİM SÜRGÜLÜ
28. HAMZA ÖZDEMİR
3. SERKAN SÖZMEN
6. EMRE KELEŞOĞLU
98. BERKAN BURAK TURAN
20. YUNUS EMRE YALÇIN
53. ERSEL ASLIYÜKSEK
7. KUBİLAY AKYÜZ
17. ATAKAN ARSLAN

Karacabey Belediyespor

1. HASAN KAYA
5. HASAN GÜLERYÜZ
61. RASİMCAN DEĞİRMENCİ
8. SERGEN İLHAN
25. TAŞKIN KARTAL
35. ONUR ÖZCAN
77. SADIK ARDA YILMAZTÜRK
11. YUSUF TÜRK
34. GÖKHAN CİNGİRT
7. SEFA DURMUŞ
9. GÖKHAN ERDÖL

Kırklarelispor – Karacabey Belediyespor maçının hakemleri

MUSTAFA AYDIN(Hakem)
ŞABAN KARADERİLİ(1. Yardımcı Hakem)
BUĞUR HAN GÜLER(2. Yardımcı Hakem)
TANER TUNCER(Dördüncü Hakem)

MUSTAFA SEVİM(Gözlemci)
M.BÜLENT ÖZMEN(Temsilci)
SERDAR ÇELEBİ(Temsilci)

Kırklarelispor – Karacabey Belediyespor maçı ne zaman, saat kaçta?

Kırklarelispor – Karacabey Belediyespor karşılaşması 14 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.30’da oynanacak.

Kırklarelispor – Karacabey Belediyespor maçı canlı izle: Şifresiz canlı yayınlayan kanallar var mı? TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Kırklarelispor – Karacabey Belediyespor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın