TFF 2. Lig’te heyecan sürüyor. Kastamonuspor – Turgutluspor mücadelesi ne zaman oynanacak? Kastamonuspor – Turgutluspor karşılaşması hangi kanalda yayınlanacak? Kastamonuspor – Turgutluspor maçının ilk 11’leri ve daha fazlası haberimizde!

Kastamonuspor – Turgutluspor maçı canlı izle

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Yıldırım Demirören’e ait Misli şirketiyle yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredilmiş oldu. Bu anlaşmaya göre 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmaları Misli web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın akıllı cihazlara indirilmesi halinde maç yayınına erişim sağlanabilecek. Kastamonuspor – Turgutluspor mücadelesinin de bu sistem üzerinden canlı olarak yayınlanması bekleniyor.

Canlı yayını yapılacak olan mücadelede yayıncı kuruluş ekibi için çıkabilecek olası aksaklıklar nedeniyle karşılaşmalar, bazen naklen yayınlanamayabilir. Eğer görüntü cihazlarında herhangi bir teknik aksaklık yoksa özet olarak, eğer tüm cihazlarda bir arıza yaşanırsa hiçbir şekilde görüntü verilememektedir.

İlk yayınlarda bu gibi aksaklıklar nedeniyle canlı yayın verilememiş, özet görüntüleri yayıncı kuruluşun YouTube hesabı üzerinden yayınlanmıştır.

Kastamonuspor – Turgutluspor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun hazırladığı internet sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. İlk 11’ler, numara sırasına göre yazılmaktadır, dizilişi yansıtmaz.

Kastamonuspor

1. ATAKAN AKYOL
3. RECEP YILMAZ
7. OĞUZHAN DOĞAN
11. BİRKAN ÖKSÜZ
33. MERT ARABACI
57. ÖZGÜR YILMAZ
27. HAZAR DAŞCI
40. MUSTAFA BERKAN AYDENİZ
92. HAKAN OLKAN
20. ÖMER FARUK YÜCEL
10. METİNCAN CİCİ

Turgutluspor

24. HÜSEYİN YILMAZ
27. SAVAŞ POLAT
61. KADİR YAZICI
16. METE SEVİNÇ
23. TALHA YAZGAN
22. ERDOĞAN KAYA
88. MUHAMMED RIDVAN ÖZDEMİR
7. SAMED HAKAN KILIÇ
40. ERKAN SÜER
9. MUHAMMET BEŞİR
37. MUHAMMET HAŞİM ÇOBAN

Kastamonuspor – Turgutluspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Kastamonuspor – Turgutluspor mücadelesi 18 Mart 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 13.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak.

Kastamonuspor – Turgutluspor maçı hakemleri

HASAN KAÇAR(Hakem)
ONUR TANRIVERDİ(1. Yardımcı Hakem)
MURAT ŞİMŞEK(2. Yardımcı Hakem)
ENVER AYDIN(Dördüncü Hakem)

YUSUF KEMAL COŞGUN(Gözlemci)
İBRAHİM TAN(Temsilci)
HASAN AVCI(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Kastamonuspor – Turgutluspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

TFF 2. Lig, Kastamonuspor – Turgutluspor karşılaşmasını izleyebilmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız olabilir. Söz konusu yayıncı kuruluşun internet sitesinden mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu sitenin (365spor.com) yayıncı kuruluş ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bu içerik sadece arama motorunda yapılan aramalar için hazırlanmıştır. Hiçbir sorumluluk almaz.

Bir Cevap Yazın