TFF 2. Lig mücadelesinde Kastamonuspor – Kırşehir Belediye Spor karşı karşıya gelecek. Kastamonuspor – Kırşehir Belediye Spor canlı yayınlanacak mı? Kastamonuspor – Kırşehir Belediye Spor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Kastamonuspor – Kırşehir Belediye Spor canlı izle! Kastamonuspor – Kırşehir Belediye Spor maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Kastamonuspor – Kırşehir Belediye Spor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Kastamonuspor – Kırşehir Belediye Spor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Kastamonuspor – Kırşehir Belediye Spor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Kastamonuspor – Kırşehir Belediye Spor maçının hakemleri

ŞEVKET TEKER(Hakem)
MELİH KURTULUŞ(1. Yardımcı Hakem)
ÇAĞRICAN PAZARCIKLI(2. Yardımcı Hakem)
ERDEM DEMİRTAŞ(Dördüncü Hakem)

MUZAFFER URLU(Gözlemci)
SERKAN SARIÖZ(Temsilci)

Kastamonuspor – Kırşehir Belediye Spor maçı ne zaman, saat kaçta?

Kastamonuspor – Kırşehir Belediye Spor karşılaşması 4 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.00’da oynanacak.

Kastamonuspor – Kırşehir Belediye Spor maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar! TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Kastamonuspor – Kırşehir Belediye Spor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın