Kastamonuspor - Karacabey Belediyespor canlı

TFF 2. Lig Kırmızı Grup 1. Hafta mücadelesinde Kastamonuspor – Karacabey Belediyespor karşı karşıya gelecek. Kastamonuspor – Karacabey Belediyespor canlı yayınlanacak mı? Kastamonuspor – Karacabey Belediyespor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Kastamonuspor – Karacabey Belediyespor canlı! Kastamonuspor – Karacabey Belediyespor skor ile ilgili detaylar haberimizde!

Kastamonuspor – Karacabey Belediyespor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Kastamonuspor – Karacabey Belediyespor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Kastamonuspor – Karacabey Belediyespor maçı ne zaman, saat kaçta?

Kastamonuspor – Karacabey Belediyespor 20 Eylül 2020 Pazartesi günü oynanacak. Karşılaşma Misli TFF 2. Lig Kırmızı Grup’un 1. haftasında saat 15.30’da oynanacak.

Kastamonuspor – Karacabey Belediyespor maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar

Kastamonuspor – Karacabey Belediyespor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın