Süper Lig’te Fatih Karagümrük – Trabzonspor karşı karşıya gelecek. Fatih Karagümrük – Trabzonspor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Fatih Karagümrük – Trabzonspor canlı izle! Fatih Karagümrük – Trabzonspor maçı ilk 11’ler ve kadroya ilişkin detaylar haberimizde!

Fatih Karagümrük – Trabzonspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Fatih Karagümrük – Trabzonspor karşılaşması 3 Ocak 2021 tarihinde, saat 16.00’da başlayacak.

Fatih Karagümrük – Trabzonspor maçı hangi kanalda?

Fatih Karagümrük – Trabzonspor karşılaşması beIN SPORTS 1 üzerinden naklen yayınlanacak. Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği’nin yaptığı anlaşmayla birlikte süper lig karşılaşmaları, beIN Media Group satın almış olduğu Digiturk platformunun spor kanalları aracılığıyla belirli abonelik ücretleri ve internet üzerinden belirlenen Digiturk play ve beIN Connect tarifeleri aracılığıyla yayınlanmaktadır.

Karşılaşmalar, beIN Sports 1, beIN Sports 2, beIN Sports 3, beIN Sports 4 ve beIN Sports Max kanalları üzerinden canlı olarak aktarılmaktadır. Eski adı Lig tv olan beIN Sports kanalları, Digiturk’ün katarlı medya grubu beIN Media’ya satışının ardından değiştirilerek bu isimle hizmet vermeye başladı.

Fatih Karagümrük – TS maçı ilk 11’ler

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılmaktadır.

Karagümrük TS canlı izle, Karagümrük TS canlı maç izle (Karagümrük Trabzonspor maçı canlı yayın)

Fatih Karagümrük – Trabzonspor mücadelesini canlı olarak izlemek isteyen sporseverler, Digiturk’ün spor paketine ücretli olarak abone olmadıkları sürece izleyemez. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz Türkiye lokasyonu üzerinde mümkün değildir. Bu maçı internet üzerinden yasal olarak izlemek isteyenler BeIN Connect ve Digiturk Play platformları aracılığıyla ücret mukabilinde izleyebilmektedir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir. Bununla birlikte yasadışı gelir elde etmek amaçlı oynanan şans oyunlarına istemsizce üye olup, banka bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığınıza ilişkin bilgilerinizin kötü niyetli kişi veya kişilerin eline geçmesine sebep olabilir, hukuki anlamda zarar görebilirsiniz. Bu metin arama sonuçlarında süper lig maçlarının canlı izlenmesine yönelik aranan yollara ilişkin internet kullanıcılarına bilgi vermek için hazırlanmıştır.

Bir Cevap Yazın