TFF 2. Lig  karşılaşmasında Karacabey Belediye Spor – Etimesgut Belediye Spor ağırlayacak. Karacabey Belediye Spor – Etimesgut Belediye Spor ne zaman, saat kaçta? Karacabey Belediye Spor – Etimesgut Belediye Spor hangi kanalda? Karacabey Belediye Spor – Etimesgut Belediye Spor maçı ilk 11’leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Karacabey Belediye Spor – Etimesgut Belediye Spor maçı canlı izle (canlı yayın)

TFF’nin Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları bu kuruluşa devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın edinilmesi halinde giriş yaparak erişebilecek. Karacabey Belediye Spor – Etimesgut Belediye Spor karşılaşmasının, bu platform üzerinden naklen yayınlanması bekleniyor. Ancak bazı aksaklıklar çıkabildiğinden yayınların verilememesi söz konusu olabilir.

Karacabey Belediye Spor – Etimesgut Belediye Spor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanmaktadır.

Karacabey Belediye Spor – Etimesgut Belediye Spor maçı ne zaman, saat kaçta?

Karacabey Belediye Spor – Etimesgut Belediye Spor mücadelesi 6 Ocak 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 13.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak

Karacabey Belediye Spor – Etimesgut Belediye Spor maçı hakemleri

CİHAN ATAŞ(Hakem)
MÜCAHİD ADEM ÇELEBİ(1. Yardımcı Hakem)
GÖKTUĞ HAZAR EREL(2. Yardımcı Hakem)
İLKER YASİN AVCI(Dördüncü Hakem)

MEHMET ARABACI(Gözlemci)
VOLKAN ALPTEKİN(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Karacabey Belediye Spor – Etimesgut Belediye Spor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın