TFF 2. Lig’te heyecan sürüyor. Karabükspor – Kastamonuspor mücadelesi ne zaman oynanacak? Karabükspor – Kastamonuspor karşılaşması hangi kanalda yayınlanacak? Karabükspor – Kastamonuspor maçının ilk 11’leri ve daha fazlası haberimizde!

Karabükspor – Kastamonuspor maçı canlı izle

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Yıldırım Demirören’e ait Misli şirketiyle yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredilmiş oldu. Bu anlaşmaya göre 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmaları Misli web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın akıllı cihazlara indirilmesi halinde maç yayınına erişim sağlanabilecek. Karabükspor – Kastamonuspor mücadelesinin de bu sistem üzerinden canlı olarak yayınlanması bekleniyor.

Canlı yayını yapılacak olan mücadelede yayıncı kuruluş ekibi için çıkabilecek olası aksaklıklar nedeniyle karşılaşmalar, bazen naklen yayınlanamayabilir. Eğer görüntü cihazlarında herhangi bir teknik aksaklık yoksa özet olarak, eğer tüm cihazlarda bir arıza yaşanırsa hiçbir şekilde görüntü verilememektedir.

İlk yayınlarda bu gibi aksaklıklar nedeniyle canlı yayın verilememiş, özet görüntüleri yayıncı kuruluşun YouTube hesabı üzerinden yayınlanmıştır.

Karabükspor – Kastamonuspor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun hazırladığı internet sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. İlk 11’ler, numara sırasına göre yazılmaktadır, dizilişi yansıtmaz.

Karabükspor

22. FERHAT YILMAZ
3. SEZER GÜNDÜZ
54. ÖMER FARUK YILMAZ
37. ÖMER FARUK YAYLACI
2. ARDA BELEN
80. ÖMER ÇELİK
74. CİHAN AYDIN
88. BERK KERVANKIRAN
5. EMRE ESER
17. MELİH BERAT ARSLAN
78. UĞURCAN YASİN TABAK

Kastamonuspor

1. ATAKAN AKYOL
37. FARUK ÖCAL
57. ÖZGÜR YILMAZ
27. HAZAR DAŞCI
3. RECEP YILMAZ
40. MUSTAFA BERKAN AYDENİZ
20. ÖMER FARUK YÜCEL
11. BİRKAN ÖKSÜZ
10. METİNCAN CİCİ
7. OĞUZHAN DOĞAN
33. MERT ARABACI

Karabükspor – Kastamonuspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Karabükspor – Kastamonuspor mücadelesi 14 Mart 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 14.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak.

Karabükspor – Kastamonuspor maçı hakemleri

BURAK KAPLAN(Hakem)
MURAT ERÖLMEZ(1. Yardımcı Hakem)
ŞAFAK NALBANTOĞLU(2. Yardımcı Hakem)
SEZER YALÇIN(Dördüncü Hakem)

DİLAVER YAR(Gözlemci)
NECMİ KAPAR(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Karabükspor – Kastamonuspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

TFF 2. Lig, Karabükspor – Kastamonuspor karşılaşmasını izleyebilmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız olabilir. Söz konusu yayıncı kuruluşun internet sitesinden mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu sitenin (365spor.com) yayıncı kuruluş ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bu içerik sadece arama motorunda yapılan aramalar için hazırlanmıştır. Hiçbir sorumluluk almaz.

Bir Cevap Yazın