TFF 2. Lig mücadelesinde Kahramanmaraşspor – Uşakspor karşı karşıya gelecek. Kahramanmaraşspor – Uşakspor canlı yayınlanacak mı? Kahramanmaraşspor – Uşakspor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Kahramanmaraşspor – Uşakspor canlı izle! Kahramanmaraşspor – Uşakspor maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Kahramanmaraşspor – Uşakspor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Kahramanmaraşspor – Uşakspor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Kahramanmaraşspor – Uşakspor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Kahramanmaraşspor – Uşakspor maçının hakemleri

LEVENT BUĞRA VARTEMEL(Hakem)
SEFA ÖZCAN(1. Yardımcı Hakem)
EFE KURTULUŞ(2. Yardımcı Hakem)
ÖMER ŞİVKA(Dördüncü Hakem)

FARUK SERTAKAN(Gözlemci)
CENGİZ AYDIN(Temsilci)

Kahramanmaraşspor – Uşakspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Kahramanmaraşspor – Uşakspor karşılaşması 14 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 17.00’da oynanacak.

Kahramanmaraşspor – Uşakspor maçı canlı izle: Şifresiz canlı yayınlayan kanallar var mı? TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Kahramanmaraşspor – Uşakspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın