TFF 2. Lig mücadelesinde Kahramanmaraşspor – Hekimoğlu Trabzon karşı karşıya gelecek. Kahramanmaraşspor – Hekimoğlu Trabzon canlı yayınlanacak mı? Kahramanmaraşspor – Hekimoğlu Trabzon maçı saat kaçta, hangi kanalda? Kahramanmaraşspor – Hekimoğlu Trabzon canlı izle! Kahramanmaraşspor – Hekimoğlu Trabzon maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Kahramanmaraşspor – Hekimoğlu Trabzon maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Kahramanmaraşspor – Hekimoğlu Trabzon karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Kahramanmaraşspor – Hekimoğlu Trabzon maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Kahramanmaraşspor – Hekimoğlu Trabzon maçının hakemleri

ADNAN DENİZ KAYATEPE(Hakem)
MUTLU ÇİĞDEM(1. Yardımcı Hakem)
SABRİ ÖĞE(2. Yardımcı Hakem)
EMRE KORKMAZ(Dördüncü Hakem)

MEHMET GÜVEN(Gözlemci)
MUZAFFER SATICI(Temsilci)
YALÇIN KAYA(Temsilci)

Kahramanmaraşspor – Hekimoğlu Trabzon maçı ne zaman, saat kaçta?

Kahramanmaraşspor – Hekimoğlu Trabzon karşılaşması 4 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.00’da oynanacak.

Kahramanmaraşspor – Hekimoğlu Trabzon maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar! TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Kahramanmaraşspor – Hekimoğlu Trabzon mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın