TFF 2. Lig mücadelesinde İnegölspor – Sarıyer karşı karşıya gelecek. İnegölspor – Sarıyer canlı yayınlanacak mı? İnegölspor – Sarıyer maçı saat kaçta, hangi kanalda? İnegölspor – Sarıyer canlı izle! İnegölspor – Sarıyer maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

İnegölspor – Sarıyer maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. İnegölspor – Sarıyer karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

İnegölspor – Sarıyer maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

İnegölspor – Sarıyer maçının hakemleri

FATİH TOKAİL(Hakem)
HÜSEYİN KIVANÇ DURMAZ(1. Yardımcı Hakem)
UĞUR BAŞDAŞ(2. Yardımcı Hakem)
EMRE BULUT(Dördüncü Hakem)

MUZAFFER KAŞIKCI(Gözlemci)
İBRAHİM ONAYLI(Temsilci)
YAVUZ POLAT(Temsilci)

İnegölspor – Sarıyer maçı ne zaman, saat kaçta?

İnegölspor – Sarıyer karşılaşması 4 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.00’da oynanacak.

İnegölspor – Sarıyer maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar! TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

İnegölspor – Sarıyer mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın