TFF 2. Lig’te heyecan sürüyor. İnegölspor – Niğde Anadolu FK mücadelesi ne zaman oynanacak? İnegölspor – Niğde Anadolu FK karşılaşması hangi kanalda yayınlanacak? İnegölspor – Niğde Anadolu FK maçının ilk 11’leri ve daha fazlası haberimizde!

İnegölspor – Niğde Anadolu FK maçı canlı izle

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Yıldırım Demirören’e ait Misli şirketiyle yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredilmiş oldu. Bu anlaşmaya göre 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmaları Misli web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın akıllı cihazlara indirilmesi halinde maç yayınına erişim sağlanabilecek. İnegölspor – Niğde Anadolu FK mücadelesinin de bu sistem üzerinden canlı olarak yayınlanması bekleniyor.

Canlı yayını yapılacak olan mücadelede yayıncı kuruluş ekibi için çıkabilecek olası aksaklıklar nedeniyle karşılaşmalar, bazen naklen yayınlanamayabilir. Eğer görüntü cihazlarında herhangi bir teknik aksaklık yoksa özet olarak, eğer tüm cihazlarda bir arıza yaşanırsa hiçbir şekilde görüntü verilememektedir.

İlk yayınlarda bu gibi aksaklıklar nedeniyle canlı yayın verilememiş, özet görüntüleri yayıncı kuruluşun YouTube hesabı üzerinden yayınlanmıştır.

İnegölspor – Niğde Anadolu FK maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun hazırladığı internet sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. İlk 11’ler, numara sırasına göre yazılmaktadır, dizilişi yansıtmaz.

İnegölspor

1. GÖKHAN SİVEREK
4. SEYDİ KAYASOY
5. GÖKHAN KURUMUŞ
7. FATİH ÜGE
8. METİN YÜKSEL
16. SELİMCAN TEMEL
17. ABDULKADİR KUZEY
21. CANER SOLMAZ
23. OĞUZ ÇETİNKAYA
6. SAMET GÜNHAN
19. MEHMET ÖZDIRAZ

Niğde Anadolu FK

12. ALİ EMRE YANAR
49. FERHAT KATİPOĞLU
4. RIZA EFENDİOĞLU
93. RECEP YEMİŞCİ
20. TOLGAHAN MULLA ÇİÇEK
8. METEHAN YİLMAZ
27. MUSTAFA EMİRHAN ÖZYAŞAR
48. BERKİN TAŞKIN
66. YÜCEL CANDEMİR
51. FATİH AKTAY
7. ALTAR HAN HİDAYETOĞLU

İnegölspor – Niğde Anadolu FK maçı ne zaman, saat kaçta?

İnegölspor – Niğde Anadolu FK mücadelesi 14 Şubat 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 14.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak.

İnegölspor – Niğde Anadolu FK maçı hakemleri

YUSUF ZİYA GÜNDÜZ(Hakem)
SERDAR OSMAN AKARSU(1. Yardımcı Hakem)
HÜSEYİN CAN(2. Yardımcı Hakem)
BURAK GÜNER(Dördüncü Hakem)

LEVENT AKTAN(Gözlemci)
İRFAN EROL(Temsilci)
ÖNDER HAKAN EMEN(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

İnegölspor – Niğde Anadolu FK mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

TFF 2. Lig, İnegölspor – Niğde Anadolu FK karşılaşmasını izleyebilmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız olabilir. Söz konusu yayıncı kuruluşun internet sitesinden mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu sitenin (365spor.com) yayıncı kuruluş ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bu içerik sadece arama motorunda yapılan aramalar için hazırlanmıştır. Hiçbir sorumluluk almaz.

Bir Cevap Yazın