Sarı-kırmızılı kulübün yıldız sol kanatı Henry Onyekuru, Trabzonspor’a mı transfer olacak? Trabzonspor, Onyekuru ile bir görüşme gerçekleştirdi mi? Bordo-mavili ekip, Galatasaray’ın sol kanatına talip oldu.

Galatasaray‘ın geçtiğimiz sezon şampiyon olmasındaki etkenlerden biri olarak görülen, saha da savunma arkasına yaptığı koşular ve hırsıyla Cimbom taraftarını kendine hayran bırakan Nijeryalı sol kanat Henry Onyekuru için, Trabzonspor yönetimi bir görüşme gerçekleştirdi. Menejerler aracılığıyla gerçekleştirilen görüşmede, Henry Onyekuru’nun Trabzonspor‘a transfer olmak için haber gönderdiği iddia edildi.

Haber gönderdi

Karadeniz Gazetesi’nin haberine göre, Onyekuru’nun menejerinin Trabzonspor‘a transfer olmak bordo-mavili kulübün yönetimine haber gönderdi. Genç sol kanatın İstanbul‘da Antony Nwakaeme ve Trabzonsporlu bir yönetici ile bir araya geldiği ifade edildi.

Galatasaray ile görüşmelere başlanacak

23 yaşındaki Nijeryalı sol kanatın, Trabzonspor’da forma giymek istediği ve bordo-mavili kulübün yöneticilerinin Galatasaray yönetimi ile bir görüşme gerçekleştirmesi bekleniyor.

Bir Cevap Yazın