Hekimoğlu Trabzon FK – Kocaelispor maçı ne zaman hangi kanalda? (Hekimoğlu Kocaeli maçı canlı yayın Kadırga TV frekans bilgileri)

277

TFF 2. Lig Play-Off Yarı Final’de TFF 1. Lige çıkma mücadelesi büyük heyecana sahne oluyor. TFF 2. Lig Play Off Yarı Final rövanş maçında Hekimoğlu Trabzon FK – Kocaelispor karşılaşacak. Hekimoğlu FK – Kocaelispor maçı hangi kanalda? Hekimoğlu FK – Kocaelispor maçı canlı yayınlanacak mı?

TFF 1. Lig’e çıkma mücadelesinde Play Off’ta Yarı Final rövanş heyecanı Hekimoğlu FK – Kocaelispor arasında yaşanıyor. 2. Lig için mücadele eden iki ekip rövanş mücadelesinde tur atlama parolasıyla sahaya çıkacak. İlk olarak yarı final, daha sonra final için canını dişine takacak.

Hekimoğlu Trabzon FK – Kocaelispor maçı canlı yayınlanacak mı?

Hekimoğlu FK – Kocaelispor karşılaşmasında ligin yayıncı kuruluşu misli ve Kadırga TV TFF 2. Lig Playoff Yarı Final karşılaşmasını canlı yayınlayacak.

Hekimoğlu Trabzon FK – Kocaelispor maçı hangi kanalda?

Mücadelenin misli üzerinden yayınlanması bekleniyor. Ancak Trabzon’un yerel uydu kanalı Kadırga TV’nin de yayın hakları için görüşmeler yaptığını maç saatinde maçın bu kanalda yayınlanması ihtimalinin olduğunu da söyleyebiliriz.

Kadırga TV’yi nasıl izlerim? Kadırga TV frekans bilgileri

Kadırga TV kanalı, Hekimoğlu – Kocaelispor maçını vermesi halinde internet sitesi üzerinden canlı yayın kesilecek ve sadece uydu üzerinden yayınlayacak.

Kadırga TV frekans bilgileri şöyle:

Frekans: 12685
Polarizasyon: V – Dikey
SR: 30000
FEC: 2/3
Kapsama: Batı

Hekimoğlu FK – Kocaelispor maçı ne zaman, saat kaçta?

Karşılaşma 24 Mayıs 2021 tarihinde saat 16.00’da başlayacak.

Hekimoğlu Trabzon – Kocaelispor maçı canlı izle

Hekimoğlu FK – Kocaelispor maçı canlı olarak misli mobil uygulaması ve Kadırga TV uydu kanalı üzerinden izlenebilecektir.

Bir Cevap Yazın