TFF 2. Lig’te heyecan sürüyor. Hacettepespor – Şanlıurfaspor mücadelesi ne zaman oynanacak? Hacettepespor – Şanlıurfaspor karşılaşması hangi kanalda yayınlanacak? Hacettepespor – Şanlıurfaspor maçının ilk 11’leri ve daha fazlası haberimizde!

Hacettepespor – Şanlıurfaspor maçı canlı izle

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Yıldırım Demirören’e ait Misli şirketiyle yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredilmiş oldu. Bu anlaşmaya göre 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmaları Misli web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın akıllı cihazlara indirilmesi halinde maç yayınına erişim sağlanabilecek. Hacettepespor – Şanlıurfaspor mücadelesinin de bu sistem üzerinden canlı olarak yayınlanması bekleniyor.

Canlı yayını yapılacak olan mücadelede yayıncı kuruluş ekibi için çıkabilecek olası aksaklıklar nedeniyle karşılaşmalar, bazen naklen yayınlanamayabilir. Eğer görüntü cihazlarında herhangi bir teknik aksaklık yoksa özet olarak, eğer tüm cihazlarda bir arıza yaşanırsa hiçbir şekilde görüntü verilememektedir.

İlk yayınlarda bu gibi aksaklıklar nedeniyle canlı yayın verilememiş, özet görüntüleri yayıncı kuruluşun YouTube hesabı üzerinden yayınlanmıştır.

Hacettepespor – Şanlıurfaspor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun hazırladığı internet sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. İlk 11’ler, numara sırasına göre yazılmaktadır, dizilişi yansıtmaz.

Hacettepespor

45. NUMAN SOYSAL
44. ÖMER ALPER TATLISU
14. ALİ EREN KARADAĞ
7. HÜSEYİN EREN BEKTAŞ
23. KAAN YÜKSEL
3. MUHAMMET SELİM OKUR
12. SERDARCAN ERALP
11. MUHAMMED ALİ BARUTCU
10. FURKAN TEMİR
19. SARP EKİNCİ
9. MEHMET CAN GÜNGÖR

Şanlıurfaspor

1. HAKAN CANBAZOĞLU
2. GÖKSU ALHAS
3. SÜLEYMAN LUŞ
5. GALİP GÜZEL
15. TURGUT DOĞAN ŞAHİN
23. MUSTAFA ÇAKIR
27. CAN ERDEM
34. CİHAN CAN
35. HÜSEYİN CİHAN AVCU
88. ONUR KOLAY
97. MUHAMMET RAŞİT YÖNDEM

Hacettepespor – Şanlıurfaspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Hacettepespor – Şanlıurfaspor mücadelesi 14 Mart 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 14.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak.

Hacettepespor – Şanlıurfaspor maçı hakemleri

MEHMET ŞÜKRÜ KÖZCÜ(Hakem)
İLKER AYTEN(1. Yardımcı Hakem)
İSMAİL EMRE(2. Yardımcı Hakem)
FURKAN BAKAN(Dördüncü Hakem)

ALİ KARATUTLU(Gözlemci)
OSMAN KAYAALP(Temsilci)
ÖMER ZAFER KARAASLAN(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Hacettepespor – Şanlıurfaspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

TFF 2. Lig, Hacettepespor – Şanlıurfaspor karşılaşmasını izleyebilmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız olabilir. Söz konusu yayıncı kuruluşun internet sitesinden mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu sitenin (365spor.com) yayıncı kuruluş ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bu içerik sadece arama motorunda yapılan aramalar için hazırlanmıştır. Hiçbir sorumluluk almaz.

Bir Cevap Yazın