TFF 2. Lig’te heyecan sürüyor. Gümüşhanespor – 24 Erzincanspor mücadelesi ne zaman oynanacak? Gümüşhanespor – 24 Erzincanspor karşılaşması hangi kanalda yayınlanacak? Gümüşhanespor – 24 Erzincanspor maçının ilk 11’leri ve daha fazlası haberimizde!

Gümüşhanespor – 24 Erzincanspor maçı canlı izle

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Yıldırım Demirören’e ait Misli şirketiyle yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredilmiş oldu. Bu anlaşmaya göre 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmaları Misli web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın akıllı cihazlara indirilmesi halinde maç yayınına erişim sağlanabilecek. Gümüşhanespor – 24 Erzincanspor mücadelesinin de bu sistem üzerinden canlı olarak yayınlanması bekleniyor.

Canlı yayını yapılacak olan mücadelede yayıncı kuruluş ekibi için çıkabilecek olası aksaklıklar nedeniyle karşılaşmalar, bazen naklen yayınlanamayabilir. Eğer görüntü cihazlarında herhangi bir teknik aksaklık yoksa özet olarak, eğer tüm cihazlarda bir arıza yaşanırsa hiçbir şekilde görüntü verilememektedir.

İlk yayınlarda bu gibi aksaklıklar nedeniyle canlı yayın verilememiş, özet görüntüleri yayıncı kuruluşun YouTube hesabı üzerinden yayınlanmıştır.

Gümüşhanespor – 24 Erzincanspor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun hazırladığı internet sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. İlk 11’ler, numara sırasına göre yazılmaktadır, dizilişi yansıtmaz.

Gümüşhanespor

61. ZEKİ AYVAZ
22. BURAK DEMİREĞEN
28. BERKAN YILDIRIM
48. YUNUS ŞİMŞEK
88. EMRE KÖMÜRCÜ
23. RAİF GÜNDOĞDU
5. MUHARREM EFE
8. SERCAN KAYA
7. TUĞAY ADAMCIL
20. BARAN BASUT
90. OSMAN TORUN

24 Erzincanspor

1. MURAT DEMİR
48. RIDVAN TÜRKER
3. ABDULLAH BALIKUV
33. MÜMİN TALİP PAZARLI
24. OĞUZ ÖZDEN
6. AHMET KAAN ERGÜN
20. HAKAN DEMİR
61. SEFA AKGÜN
8. MUHAMMED SAMED KARAKOÇ
7. NİYAZİ BATUHAN SALMAN
10. MUSTAFA ETHEM ERBOĞA

Gümüşhanespor – 24 Erzincanspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Gümüşhanespor – 24 Erzincanspor mücadelesi 14 Mart 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 14.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak.

Gümüşhanespor – 24 Erzincanspor maçı hakemleri

SERKAN ÖNSAL(Hakem)
NURETTİN TAŞKESEN(1. Yardımcı Hakem)
BEDİRHAN SOYDEMİR(2. Yardımcı Hakem)
ÖMER TOLGA GÜLDİBİ(Dördüncü Hakem)

İSMAİL KÖSE(Gözlemci)
ÖMER ÇOBAN(Temsilci)
ÜMİT GERS(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Gümüşhanespor – 24 Erzincanspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

TFF 2. Lig, Gümüşhanespor – 24 Erzincanspor karşılaşmasını izleyebilmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız olabilir. Söz konusu yayıncı kuruluşun internet sitesinden mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu sitenin (365spor.com) yayıncı kuruluş ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bu içerik sadece arama motorunda yapılan aramalar için hazırlanmıştır. Hiçbir sorumluluk almaz.

Bir Cevap Yazın