Getafe Sevilla maçı canlı izle | İspanya La Liga maçı canlı yayın

495

İspanya La Liga’da Getafe Sevilla karşı karşıya gelecek. Getafe Sevilla canlı yayınlanacak mı? Getafe Sevilla maçı saat kaçta, hangi kanalda? Getafe Sevilla canlı izle! Getafe Sevilla canlı skor ile ilgili detaylar haberimizde!

Getafe Sevilla maçı hangi kanalda?

İspanya La Liga’nın yayın hakları bir çok kanal ve platform tarafından satın alınmıştır. Türkiye’de bu karşılaşma Smart Spor ve CBC Sport üzerinden yayınlanacak. İspanya La Liga karşılaşmaları D-Smart üzerinden izlenebilmekte olup, Digiturk platformundan izlenememektedir. Smart Spor kanalı haricinde D-Smart Go üzerinden izlenebilen bu karşılaşmaya sadece abone olarak veya maç başı aboneliklerle izleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Getafe Sevilla maçı ne zaman, saat kaçta?

Getafe Sevilla karşılaşması 12 Aralık 2020’de oynanacak. İspanya La Liga karşılaşması saat 18.15’da başlayacak.

Getafe Sevilla maçı şifresiz canlı yayın veren kanallar

Getafe Sevilla mücadelesini canlı olarak izlemek isteyen sporseverler için Türk kanalları üzerinden şifresiz izleme imkanı bulunmuyor. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı izleyebilirsiniz. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın