İspanya La Liga’da Getafe – Real Betis karşı karşıya gelecek. Getafe – Real Betis canlı yayınlanacak mı? Getafe – Real Betis maçı saat kaçta, hangi kanalda? Getafe – Real Betis canlı izle! Getafe – Real Betis canlı skor ile ilgili detaylar haberimizde!

Getafe – Real Betis maçı hangi kanalda?

İspanya La Liga’nın yayın hakları bir çok kanal ve platform tarafından satın alınmıştır. Türkiye’de bu karşılaşmayı televizyon üzerinden yayınlayan iki kanal vardır. Karşılaşma D-Smart 77. kanal (Smart Spor) üzerinden şifreli yayınlanacaktır. İspanya La Liga karşılaşmaları D-Smart üzerinden izlenebilmekte olup, Digiturk platformundan izlenememektedir. Smart Spor kanalı haricinde D-Smart Go üzerinden izlenebilen bu karşılaşmaya sadece abone olarak veya maç başı aboneliklerle izleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Getafe – Real Betis maçı ne zaman, saat kaçta?

Getafe – Real Betis karşılaşması 29 Eylül 2020’de oynanacak. İspanya La Liga karşılaşması saat 22.30’da oynanacak.

Getafe – Real Betis maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar

Getafe – Real Betis mücadelesini canlı olarak izlemek isteyen sporseverler için Türk kanalları üzerinden şifresiz izleme imkanı bulunmuyor. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı izleyebilirsiniz. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın