Futbol

Gaziantep Futbol Kulübü’nün koronavirüse rastlanılan personelinin testi bugün negatif çıktı

Google News Abonemiz Olun, Size Özel Haberleri Kaçırmayın!

Gaziantep Futbol Kulübü’nden sevindirici açıklama geldi. Daha önce bir personelinde koronavirüse rastlanılan Gaziantep FK’da bugün testlerin kulüp genelinde negatif çıktığı açıklandı.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre 28 Mayıs 2020 tarihinde bir personelde koronavirüse rastlanıldığı ifade edilirken, bugün yapılan koronavirüs testlerinin negatif çıktığı duyuruldu.

Açıklamada, “Hastanede kontrol altında tutulan personelimize yapılan son iki Kovid-19 testi de negatif sonuçlanmış olup, takımımız gruplar halinde gerçekleştirdiği antrenmanı bu akşam saatlerinde sürdürecektir.” denildi.

Gaziantep Futbol Kulübü, yaptığı açıklamada kontrol altında tutulan ve testi pozitif çıkan personelinin bugün yapılan testlerinin negatif çıktığı duyuruldu. Açıklamanın devamında ise gruplar halinde gerçekleştirilen antrenmanın akşam saatlerinde sürdürüleceği ifade edildi.

Cüneyt Emre Topal

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Öğrencisi ve 365 Spor Genel Yayın Yönetmeni. Türkiye ve Dünya'daki spor gelişmelerini takip ederek, okuyucularına en iyi şekilde sunuyor. e-Spor'a ve Teknolojiye düşkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu