Arşiv

Galatasaray’dan Arda’ya “Arma Sevgisi” göndermesi!

Google News Abonemiz Olun, Size Özel Haberleri Kaçırmayın!

Galatasaray – Arda Turan – Fatih Terim üçgeninde sular durulmuyor. Bugün Başakşehir’in kendisi için düzenlediği imza töreninde konuşan Arda, “Türkiye’de yalnızca Galatasaray’da oynarım” sözünün arkasında olduğunu ancak Sarı Kırmızılı kulüpten benzer bir yaklaşım alamadığını açıklamıştı.

Bu sözler üzerine gözler tekrardan Galatasaray cephesine çevrilirken, Cim Bom’un sosyal medya hesabından manidar bir paylaşım geldi.

Teknik direktör Fatih Terim’in taraftarları selamlarken çekilmiş bir fotoğrafının kullanıldığı paylaşımda “Armayı her şeyden önce tutan, kalbi Galatasaray ile atan taraftarlarımız için 2017 – 2018 sezonunun ikinci yarısının kombineleri satışa çıktı” ifadeleri kullanıldı. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in “Arda ekonomik sebepler nedeniyle Başakşehir’i tercih etmiştir” sözlerinin üzerine kulübün “Arma sevgisi”ni vurgulaması, bu paylaşımın Arda Turan’a bir gönderme olduğu yorumlarının yapılmasına yol açtı. (Fanatik)

Cüneyt Emre Topal

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Öğrencisi ve 365 Spor Genel Yayın Yönetmeni. Türkiye ve Dünya'daki spor gelişmelerini takip ederek, okuyucularına en iyi şekilde sunuyor. e-Spor'a ve Teknolojiye düşkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu