Futbol

GALATASARAY TRANSFER HABERLERİ: Domenec Torrent Pep Guardiola’yla görüşecek! Manchester City’den Kayky, Yangel Herrera ve Pedro Porro…

Google News Abonemiz Olun, Size Özel Haberleri Kaçırmayın!

Yeni dönemin takım planlamasını ağır bir halde sürdüren Galatasaray gözünü Manchester City’ye çevirmiş durumda… Teknik yönetici Domenec Torrent’in Guardiola ile olan yakın alakasını kullanmak isteyen Sarı-Kırmızılılar, İngiliz kulübünün takımında düşünmediği birtakım isimleri kiralık olarak takımına katmayı hedefliyor.

CITY’YE DÖNECEK

ManchesterCity’nin Palmeiras’tan transfer ettiği ve yeni dönemde kiralama kararı aldığı Kayky için teşebbüslere başlayan Galatasaray’ın İngiliz devine ilgisi bununla hudutlu değil. Alınan bilgilere nazaran Sarı-Kırmızılılar’ın radarında iki isim daha bulunuyor.

Takvim’in haberine nazaran; Bunların birincisinin Yangel Herrera olduğu öğrenildi. Manchester City’nin dönem başında La Liga takımı Espanyol’a kiraladığı Kolombiyalı orta alan oyuncusu bu dönem 13 maçta 1 gol ve 1 asistlik performans sergiledi. Piyasa bedeli 18 milyon Euro olan 24 yaşındaki Herrera’nın yeni dönemde da İngiliz kulübü tarafından kiralık gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Yeni dönemin takım planlamasını ağır bir halde sürdüren Galatasaray gözünü Manchester City’ye çevirmiş durumda… Teknik yönetici Domenec Torrent’in Guardiola ile olan yakın alakasını kullanmak isteyen Sarı-Kırmızılılar, İngiliz kulübünün takımında düşünmediği birtakım isimleri kiralık olarak takımına katmayı hedefliyor.

CITY’YE DÖNECEK

ManchesterCity’nin Palmeiras’tan transfer ettiği ve yeni dönemde kiralama kararı aldığı Kayky için teşebbüslere başlayan Galatasaray’ın İngiliz devine ilgisi bununla sonlu değil. Alınan bilgilere nazaran Sarı-Kırmızılılar’ın radarında iki isim daha bulunuyor.

Takvim’in haberine nazaran; Bunların birincisinin Yangel Herrera olduğu öğrenildi. Manchester City’nin dönem başında La Liga takımı Espanyol’a kiraladığı Kolombiyalı orta alan oyuncusu bu dönem 13 maçta 1 gol ve 1 asistlik performans sergiledi. Piyasa kıymeti 18 milyon Euro olan 24 yaşındaki Herrera’nın yeni dönemde da İngiliz kulübü tarafından kiralık gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Cimbom’un radarındaki başka isim ise Pedro Porro… Dönem başında Sporting Lizbon’a kiralanan İspanyol sağ bek 24 maçta 4 gol ve 4 asistlik performans ortaya koydu.

OPSİYONU VAR FAKAT…

Portekiz kulübünün elinde satın alma opsiyonunun olduğu fakat kesin bir karar alınmadığı öğrenildi. Şayet Porro yine Manchester City’ye dönerse Galatasaray’ın kiralama atağı yapabileceği belirlendi. Teknik yönetici Domenec Torrent’in üç futbolcu için Pep Guardiola ile teğe bir görüşmelerde bulunacağı da gelen bilgiler ortasında.

Cimbom’un radarındaki öteki isim ise Pedro Porro… Dönem başında Sporting Lizbon’a kiralanan İspanyol sağ bek 24 maçta 4 gol ve 4 asistlik performans ortaya koydu.

OPSİYONU VAR FAKAT…

Portekiz kulübünün elinde satın alma opsiyonunun olduğu lakin kesin bir karar alınmadığı öğrenildi. Şayet Porro tekrar Manchester City’ye dönerse Galatasaray’ın kiralama atılımı yapabileceği belirlendi. Teknik yönetici Domenec Torrent’in üç futbolcu için Pep Guardiola ile teğe bir görüşmelerde bulunacağı da gelen bilgiler ortasında.

Kaynak: A Spor

Cüneyt Emre Topal

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Öğrencisi ve 365 Spor Genel Yayın Yönetmeni. Türkiye ve Dünya'daki spor gelişmelerini takip ederek, okuyucularına en iyi şekilde sunuyor. e-Spor'a ve Teknolojiye düşkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu