Galatasaray’ın Türk Telekom’da yapacağı Trabzonspor maçı biletlerinin fiyatları açıklandı. Galatasaray kendi web sitesinden açıklama yaptı.

Galatasaray’ın sitesinden yaptığı bilet fiyatları açıklaması:

Futbol takımımız Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav sezonu 27. hafta maçında, 1 Nisan 2018 Pazar günü saat 19:00’da Trabzonspor ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda karşı karşıya gelecektir. Maçın biletleri 28 Mart Çarşamba günü Beyoğlu GSStore, Aslanlı Yol Gişeleri, Aktif Satış Noktaları, passo.com.tr ve 0850 724 33 44 numaralı Passolig Çağrı Merkezi’nden satışa sunuldu.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun 15.03.2018 tarihinde verdiği PFDK kararı neticesinde; FDT’nin 52/3. Maddesi uyarınca 11.03.2018 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş. – ATİKER KONYASOR Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu müsabakasında saha olaylarına karışan taraftarların bulunduğu BATI VIP 100 bloka giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bu maç bloke edilmesi suretiyle taraftarlarımız dilelerse mevcut yerlerini passo.com.tr üzerinden transfer edebilirler.

Kombine sahipleri gidemeyecekleri maç için kombinesine ait olan koltuğu tek maçlık olarak satılması için kulübümüze devredebilirler. Kulübümüze devretmiş olduğunuz kombinenize ait koltuğunuz bilet olarak satıldığı takdirde (masraflar hariç) bilet gelirinin % 60’ı 2018-2019 futbol sezon kombine alımında indirim olarak uygulanacaktır.

Bilet satış detayı: Bilet satışı, GS Bonus Kart ve GS Mobile sahiplerine öncelikli olup 29 Mart saat 11:00’de sadece Galatasaray Logolu Passolig kartlarına; 31 Mart Cumartesi günü saat 19:00’dan sonra Trabzonspor Passolig kartı dışında tüm Passolig kartlara satış yapılacaktır.

BİLET SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

ÖNEMLİ NOTLAR:

– Tüm kategoriler yemeksizdir. İsteyen taraftarlarımız ekstra ücret ödeyerek yiyecek-içecek satın alabilirler.

– Stat otoparkımız yalnızca sezonluk otopark kartı satın alan kombine sahiplerinin kullanımına açıktır. Bilet alan taraftarlarımız için, maçlık stat otopark kullanım hakkı bulunmamaktadır.

– Passolig Hizmet Bedeli ücrete dahildir.

– Türk Telekom Stadyumu Aslanlı yol gişeleri haftanın her günü 09:00 – 18:00 arası hizmet vermektedir.

– Beyoğlu GSSTORE haftanın her günü 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

– Size en yakın aktif satış noktalarını www.nkolay.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

– Bir taraftar Farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 2 (iki) bilet alma hakkına sahip olacaktır. Her taraftarın passolig kartı olması zorunludur.

– Passolig kartı olan taraftarlarımız, Passolig Çağrı Merkezi’nden bilet alımı ve transferini gerçekleştirebilirler.

– Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.

– 0-6 yaş ücretsizdir.

– E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (Passolig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın