Futbol

GALATASARAY HABERLERİ – Domenec Torrent’ten flaş Arda Turan kararı!

Google News Abonemiz Olun, Size Özel Haberleri Kaçırmayın!

Göztepe deplasmanından sonra Çaykur Rizespor maçında da takıma alınmayan Arda Turan hakkında, “Kadro dışı bırakılacak” tezleri ortaya atıldı.

Sabah’ın haberine nazaran; teknik heyet ve idarenin gündeminde Arda’ya disiplin cezası uygulama yok. Fakat 35 yaşındaki futbolcuyu, teknik yönetici Torrent önümüzdeki haftalarda da 21 kişilik maç takımlarına almayı düşünmüyor.

Fizik ve tempo olarak kadro arkadaşlarının gerisine düşen deneyimli oyuncu, dönem sonuna kadar yalnızca antrenmanlara çıkacak lakin zorunda kalınmadıkça oynatılmayacak.

Göztepe deplasmanından sonra Çaykur Rizespor maçında da takıma alınmayan Arda Turan hakkında, “Kadro dışı bırakılacak” argümanları ortaya atıldı.

Sabah’ın haberine nazaran; teknik heyet ve idarenin gündeminde Arda’ya disiplin cezası uygulama yok. Lakin 35 yaşındaki futbolcuyu, teknik yönetici Torrent önümüzdeki haftalarda da 21 kişilik maç takımlarına almayı düşünmüyor.

Fizik ve tempo olarak ekip arkadaşlarının gerisine düşen deneyimli oyuncu, dönem sonuna kadar yalnızca egzersizlere çıkacak lakin zorunda kalınmadıkça oynatılmayacak.

Mukavelesi sona erecek Arda, haziran ayında futbolu bıkaca

Mukavelesi sona erecek Arda, haziran ayında futbolu bıkaca

Kaynak: A Spor

Cüneyt Emre Topal

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Öğrencisi ve 365 Spor Genel Yayın Yönetmeni. Türkiye ve Dünya'daki spor gelişmelerini takip ederek, okuyucularına en iyi şekilde sunuyor. e-Spor'a ve Teknolojiye düşkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu