Futbol

Galatasaray, antrenmanını en bir doz aşı olan taraftarlarına açacak

Google News Abonemiz Olun, Size Özel Haberleri Kaçırmayın!

Galatasaray’da yeni dönem! Sarı kırmızılıların internet sitesinde “Organizasyon Duyurusu” başlığıyla yayınlanan açıklamada en az bir doz aşı olan 18 yaş ve üstü Galatasaray Lisesi veya Galatasaray Üniversitesi mezunları Galatasaray’ın Florya’daki antrenmanlarını izleyebilecek.

Sarı-kımızılılar, ayrıca önümüzdeki dönemde de en az bir veya iki doz aşı olan taraftarlarının da antrenmanlara katılabileceğini açıkladı.

Galatasaray’dan yapılan açıklama şu şekilde:

“Yeni sezon hazırlıklarını Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sürdüren Galatasaray Futbol Takımı, antrenmanlarını taraftarlarına açıyor. Sezon boyunca sürecek organizasyonların ilkinde, Galatasaray Lisesi veya Galatasaray Üniversitesi’nden 2021 yılında mezuniyetini gerçekleştiren ve Covid-19 salgını ile mücadele konusunda vazgeçilmezlerimizden olan en az bir doz aşısı tamamlanan 18 yaş üstü gençlerimiz, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde 9 Temmuz 2021 Cuma (yarın) saat 17.00’deki antrenmanda takımımızın misafiri olacak. Galatasaray Futbol Takımı, önümüzdeki dönemde en az bir veya iki doz aşısı tamamlanmış taraftarlarımızı Florya’daki antrenmanlarda ağırlamaya devam edecek.”

Cüneyt Emre Topal

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Öğrencisi ve 365 Spor Genel Yayın Yönetmeni. Türkiye ve Dünya'daki spor gelişmelerini takip ederek, okuyucularına en iyi şekilde sunuyor. e-Spor'a ve Teknolojiye düşkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu