Galatasaray’da yeni dönem! Sarı kırmızılıların internet sitesinde “Organizasyon Duyurusu” başlığıyla yayınlanan açıklamada en az bir doz aşı olan 18 yaş ve üstü Galatasaray Lisesi veya Galatasaray Üniversitesi mezunları Galatasaray’ın Florya’daki antrenmanlarını izleyebilecek.

Sarı-kımızılılar, ayrıca önümüzdeki dönemde de en az bir veya iki doz aşı olan taraftarlarının da antrenmanlara katılabileceğini açıkladı.

Galatasaray’dan yapılan açıklama şu şekilde:

“Yeni sezon hazırlıklarını Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sürdüren Galatasaray Futbol Takımı, antrenmanlarını taraftarlarına açıyor. Sezon boyunca sürecek organizasyonların ilkinde, Galatasaray Lisesi veya Galatasaray Üniversitesi’nden 2021 yılında mezuniyetini gerçekleştiren ve Covid-19 salgını ile mücadele konusunda vazgeçilmezlerimizden olan en az bir doz aşısı tamamlanan 18 yaş üstü gençlerimiz, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde 9 Temmuz 2021 Cuma (yarın) saat 17.00’deki antrenmanda takımımızın misafiri olacak. Galatasaray Futbol Takımı, önümüzdeki dönemde en az bir veya iki doz aşısı tamamlanmış taraftarlarımızı Florya’daki antrenmanlarda ağırlamaya devam edecek.”

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments