FutbolGalatasaray

Galatasaray – Alanyaspor maçı locası satışa çıktı! Galatasaray loca satın alma, maç bileti nasıl satın alınır?

Google News Abonemiz Olun, Size Özel Haberleri Kaçırmayın!

UEFA’nın verdiği kararla birlikte stadların yüzde 30’unun seyirci alabilmesine ilişkin yerel yönetimlere bırakılmasının ardından TFF’nin de milli aradan sonraki tüm liglerin localarının yüzde 50’si olmak kaydıyla seyirci kabul edilmesi kararlaştırılmıştı. Galatasaray ise, Alanyaspor ile karşılaşacağı mücadele için locasını taraftarlarına açtı.

Galatasaray, evinde oynayacağı Alanyaspor karşılaşması için locanın yüzde 50’sine tekabül eden sayı kadar bilet satma kararı aldı.

Galatasaray – Alanyaspor Loca Bilet Satın Alma! Galatasaray loca maç bileti nasıl satın alınır?

Galatasaray Kulübü’nün loca satışına ilişkin yaptığı açıklama:

“Süper Lig’in 5. haftasında Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda 19 Ekim Pazartesi günü oynayacağımız Aytemiz Alanyaspor maçına özel, sınırlı sayıda localarımız 15 Ekim Perşembe saat 11.00 itibariyle satışa çıktı. Türkiye Futbol Federasyonu’nun almış olduğu karara istinaden sınırlı sayıda olan localarımızın satışı başlanmakta olup, loca kapasitelerinin yüzde 50’si kadar taraftarımız kabul edilecektir. Lütfen loca alımı yapmadan önce, Passolig kartlarınızın süresini uzatınız. Passolig kartınızının süresini https://www.passolig.com.tr/ebilet-kullanim-suresini-uzat adresinden uzatabilirsiniz.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun COVID-19 salgını nedeniyle müsabakalarda uygulanacak tedbirlere ilişkin talimatı gereği, taraftarlarımızın aşağıdaki hususlara dikkat etmeleri gerekmektedir.

1- Locaların açık ve kapalı alanlarının tamamında güvenli mesafeye özen gösterilmesi gerekmektedir.

2- Localara girecek taraftarlarımızın ateş ölçümlerinin yapılarak, ateşi 37.8 ve üzerinde olan taraftarlar stadyuma alınmayacaktır.

3- Localara girecek taraftarlarımızın tamamının maske kullanması gerekmektedir.

4- Misafir takım taraftarları localara alınmayacaktır.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu