Gencinden yaşlısına milyonlarca insanın takip ettiği bu spor dalı hakkında sanal alemde bilgi arayan binlerce futbol sever bulunmakta.

Binlerce yıl önce bulunmuş olan futbolun nerede ve ne zaman bulunduğuysa bilinmemektedir. Binlerce yıllık tarihi olan bu oyun sadece bizim stadlar da gördüğümüz futbolla sınırlı değil işte bazı futbol oyunları örnekleri;

Amerikan futbolunu örnek olarak verebiliriz normal futbolda faul olarak sayılabilecek hareketler bulundurmasına rağmen zevkli bir futbol oyunudur, güce ve esnekliği önem verilir.

Avustralya futbolu: Bu futbol türü amerikan futboluna göre çok daha serttir. Tutma-çekme, çelme takma, iteleme, göğüs göğse mücadele bu oyunda serbest.

Neden Fscore?

Bu bireyler hızlı ve canlı bir site arayışında fakat çoğu site yanlış bilgi içerirken Fscore tamamıyla doğru bilgi içeriğine güvence vermektedir. Akıcı ve canlı tasarımıyla sizlere skorları anlık olarak aktarmaktadır. Birçok ligin puan durumunu ve skorlarını içeren sitemiz sadece Türk ligleriyle ile sınırlı kalmayıp Bolivya’dan Rusya’ya yüzlerce ligin puan, skor, kadro, gibi bilgilerini sizlere aktararak dünya futbolunda geri kalmamanızı sağlar.

Böylece Barcelona Bayern Münich gibi takımlardan Andarro’nun en ücra takımlarına kadar skor bilgisine erişmiş olursunuz. Cavani, Müller, Agüero gibi yıldızların hayranıysanız onların gollerini takip etmeniz zorlaşabilir. Hayranı olduğunuz yıldızları takip ederek kime karşı ne zaman kaç gol attığı gibi bilgilere hızlı ve kolayca ulaşmış olursunuz.

Aynı şekilde Türk takımlarını da rahatlıkla takip edersiniz, yeni gelen transferlerin performansına, derbi skorlarını veya dilediğiniz her şeye bir tıkla ulaşmış olursunuz. Süper lig gibi Türkiye’nin en çok rehavet gören liginin yanı sıra 1.lig veya 2.lig gibi amatör liglere de kolayca ulaşım imkanınız olur. puan durumu Süper lig ve dilediğiniz yüzlerce ligin puan durumuna ulaşabilirsiniz.

Niçin kullanmalısınız?

Futbol tutkunu olun yada ara sıra göz gezdiren birisi olun hiç fark etmez, sitemiz futbol ve diğer spor dallarının skorlarını piyasadan çok daha hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktadır. Sitemizden futbolu sadece zevk olarak takip edenler dışında bahis gibi maddi yatırımlarla uğraşan bireylerinden canlı skoru takip etmesi gerekebiliyor. Sitemiz 7’den 70’e futbolla ilgilenen kim varsa kullanım amacına bakmaksızın bilgi ulaştırmaktadır. Sizde Fscore adlı sitemizi ziyaret edip Web adresimizi inceleyerek tamamen ücretsiz olarak her gün ve her saat kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın