FenerbahçeFutbol

Flaş İddia: “Semih Özsoy ile Ali Koç birbirine tekme tokat girmiş”

Fenerbahçe yönetiminden istifasını açıklayan Semih Özsoy'un ayrılığına dair iddialar gündeme geliyor. Bir iddia da Kemal Belgin'den...

Google News Abonemiz Olun, Size Özel Haberleri Kaçırmayın!

Fenerbahçe yönetiminden istifasını açıklayan Semih Özsoy’un ayrılığına dair iddialar gündeme geliyor. Bir iddia da spor yazarı Kemal Belgin’den geldi. Belgin, Semih Özsoy ile Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un tekme tokat kavga ettiğini iddia etti. Fenerbahçe’ye olan yakınlığıyla bilinen spor yazarı Kemal Belgin, köşe yazısında kulüp başkanı Ali Koç ile Semih Özsoy arasında fiziksel şiddetin yaşandığını öne sürdü.

“Ali Bey’in volesi boşa gitmiş ve yere düşmüş”

İddiasını bir başka gazeteciye dayandıran Belgin, “Fenerbahçe’deki başkan vekili Semih Özsoy’un geçen hafta istifa ettiği haberi ekranlardan alt yazı olarak geçti. Şaşırdım mı? Hayır! Çünkü bu isim Aziz Yıldırım’dan kalan yegâne isim idi. Neyse. Asıl önemli olan onca Fenerbahçe muhabiri ve ekranların bülbüllerinden tek biri dahi gerekçeyi söylemedi. Böyle habercilik olur mu hiç? Semih Bey ile Ali Bey arasında bundan bir süre önce de bir mesele çıkmış ve Semih Bey o güne kadar yüklendiği görevinden alınıp sıradan yönetim üyesi sıfatına girmişti. Yani günümüzdeki ateşin altı yakılmıştı. Peki, bugün ne mi oldu? Sızan bilgilere göre, daha doğrusu bir gazetecinin (spor yazarı değil) bir dostumuza ilettiğine göre, bu defa sözler değil vücutlar konuşurken Ali Bey’in volesi boşa gitmiş ve yere düşmüş. Sonra mı? Daha ne olsun ki? Pardon bitirmeden; yaşlıları koruma evine Sosa da alınmış.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu