Arşiv

Fenerbahçe’de son durum: Aykut Kocaman istifası açıklandı!

Google News Abonemiz Olun, Size Özel Haberleri Kaçırmayın!

Fenerbahçe’den son dakika açıklaması… Sarı-lacivertli takımda uzun süredir süren teknik direktör belirsizliği sona eriyor.

Yeni başkan Ali Koç’un göreve gelmesiyle teknik direktörlük görevini kimin yapacağı merakla bekleniyordu. Fenerbahçe’den yapılan resmi açıklamayla Aykut Kocaman dönemi resmen sona erdi.

Fenerbahçe resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

“Profesyonel Futbol Takımımızın değerli teknik direktörü Sayın Aykut Kocaman ile, göreve geldiğimiz günden itibaren, takımımızın mevcut durumu ve geleceği hakkında muhtelif görüşme ve değerlendirmeler gerçekleştirdik.

Değerli hocamız ile yapmış olduğumuz bu görüşmelerin neticesinde, dün akşam itibariyle, futbol takımımızın yönetimsel anlamda yeni bir sayfa açması gerektiği konusunda karşılıklı görüş birliğine vardık.

Bu yaklaşımı samimiyetle ve anlayışla karşılayan Sayın Aykut Kocaman’a, bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu tüm hizmetler için şahsım, yönetim kurulum ve camiam adına teşekkür ederim.

Futbolcu ve teknik adam olarak kulübümüze kazandırdığı başarılarının yanında, özellikle 3 Temmuz sürecindeki dimdik duruşuyla da camiamız için bir teknik direktörden çok daha fazlası olduğunu göstermiş olan Sayın Aykut Kocaman, her zaman kalplerimizde ayrı bir yere sahip olmaya devam edecektir.

Hocamıza bundan sonraki kariyeri için en içten başarı dileklerimizi sunar, yolunun açık olmasını dileriz.

Saygılarımla,

Ali Y. Koç
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı”

KAP AÇIKLAMASI GELDİ!

Fenerbahçe, Aykut Kocaman’la yolların ayrıldığını KAP’a da bildirdi. Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Takımımız Teknik Direktörü Sayın Aykut Kocaman ile yapılan görüşmeler sonucunda, sözleşmesinin feshi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Sayın Aykut Kocaman’a, bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu tüm hizmetler için teşekkür ederiz.

Kamuoyuna saygıyla duyrulur.”

Fenerbahçe’de yeni teknik direktörün Hollandalı Phillip Cocu olması bekleniyor.

Cüneyt Emre Topal

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Öğrencisi ve 365 Spor Genel Yayın Yönetmeni. Türkiye ve Dünya'daki spor gelişmelerini takip ederek, okuyucularına en iyi şekilde sunuyor. e-Spor'a ve Teknolojiye düşkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu