Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Fenerbahçe’de flaş Jose Mourinho gelişmesi! Aziz Yıldırım resmen açıkladı

Fenerbahçe’deki başkanlık seçim süreci hızla devam ederken, adaylardan Aziz Yıldırım, Jose Mourinho ile ilgili merak edilen konulara açıklık getirdi. Ankara’da katıldığı bir programda konuşan Yıldırım, Mourinho’yu İstanbul’a getirmek için tarih verdi.

Fenerbahçe'deki başkanlık seçim süreci

Yıldırım, konuşmasında şampiyonluk hedefleri ve Mourinho ile yapılan görüşmeler hakkında bilgi verdi: “Şampiyon yapmak için geliyorum. Mourinho ile ben ve Önder Bey iki saat görüştük ve anlaşma sağladık. Cumartesi günü İngiltere’de görüşmelere devam edeceğiz ve anlaşmayı tamamlarsak, önümüzdeki hafta Mourinho’yu İstanbul’a getireceğim. Mourinho’nun onayı olmadan transfer konusunda bir şey diyemem. Üç yıllık anlaşmamız var” dedi.

Aziz Yıldırım, konuşmasının devamında Fenerbahçe’nin geleceği ve birlik mesajı verdi: “Altı sene sonra dinlenmiş olarak karşınıza geldim. Fenerbahçe’nin başkanlığa değil, sükunete ihtiyacı var. Fenerbahçe Kulübü’nün başkanının ve yöneticilerinin faaliyet raporundaki tüm bilgiler doğru kabul edilir. Fenerbahçe siyaset üstüdür, sadece Kadıköy’ün değil, dünyanın takımıdır. Biz Fenerbahçeliler kimsenin adamı değiliz. Biz Fenerbahçe’nin adamıyız” şeklinde konuştu.

Yıldırım, mevcut başkan Ali Koç’a da sert eleştirilerde bulundu: “Ali Koç, ‘Benim Fenerbahçe’den alacağım yok’ dedi ama bu kitapçıkta öyle söylenmiyor. Borcu 317 milyon euroya düşürdüklerini söylüyorlar ancak kitapçıkta 12 milyar gözüküyor. 27-28 sezonuna kadar 150 milyon euroya yakın sporculara ödenecek borç var. Tüm tesisleri Fenerbahçelilere açacağız ve stattaki düzenlemeleri yapacağız. Karaborsayı kaldıracağız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir