Fenerbahçe’nin 2020-2021 sezonu formalarının satışa çıktığını duyurmasının ardından Fenerium’un resmi sitesi çöktü. Taraftarlar, Fenerium’a uzun süre boyunca erişim sağlayamadı. Yeni sezon formalarını geçtiğimiz günlerde Vedat Muriç ile yaptığı video çalışmasıyla duyuran sarı-lacivertli ekip, “Sevgi Limit Tanımaz” sloganıyla bugün itibariyle satışa sunduğunu açıkladı.

Sarı-lacivertli ekibin yeni sezon formalarının satışa sunulduğu, “Adidas tarafından hazırlanan #SevgiLimitTanımaz sloganı ile tanıtılan ve taraftarlarımızın gönlünü fetheden Efsane Çubuklu, Lacivert ve Altın Sarısı formalarımız, bugün itibariyle Fenerium mağazalarında ve fenerium.com üzerinden taraftarlarımızla buluşuyor.” paylaşımıyla taraftarlara duyuruldu.

Fenerium’dan ilk açıklama! Fenerium çöktü mü?

Fenerbahçeli taraftarların yoğun ilgisi nedeniyle erişim sağlayanamayan Fenerium’dan ilk açıklama geldi. Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Takımımızın 2020-2021 Sezonu formalarının satışa sunulduğu dakikalarda yaşanan yoğunluk dolayısıyla internet sitemizde teknik sorun meydana gelmiştir. Aksaklığın giderilmesi adına çalıştığımızı paylaşıyor, taraftarlarımıza yoğun ilgi ve anlayışları için teşekkür ediyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

eskişehir medyum

Bir Cevap Yazın