Futbol

FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ: Diego Costa kararını verdi! F.Bahçe…

Google News Abonemiz Olun, Size Özel Haberleri Kaçırmayın!

Spor Toto Muhteşem Lig’e savlı başlamasına karşın aldığı istikrarsız sonuçların akabinde tepeden uzaklaşan Fenerbahçe, yeni dönemin transfer çalışmalarına şimdiden başladı.

Transfer devirlerinde ismi sık sık Türk gruplarıyla anılan Diego Costa son olarak Atletico Mineiro’dan ayrılmasının akabinde sarı-lacivertli grubun gündemine gelmişti.

Lakin 33 yaşındaki deneyimli santrforla ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. İşte ayrıntılar…

Spor Toto Üstün Lig’e argümanlı başlamasına karşın aldığı istikrarsız sonuçların akabinde tepeden uzaklaşan Fenerbahçe, yeni dönemin transfer çalışmalarına şimdiden başladı.

Transfer periyotlarında ismi sık sık Türk ekipleriyle anılan Diego Costa son olarak Atletico Mineiro’dan ayrılmasının akabinde sarı-lacivertli ekibin gündemine gelmişti.

Lakin 33 yaşındaki deneyimli santrforla ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. İşte ayrıntılar…

fotomac.com.tr’nin dış basından derlediği habere nazaran; Costa, yeniden bir Brezilya ekibi olan Corinthians’la kelamlı olarak muahedeye vardı.

Öte yandan Corinthians’la görüşmelerin sürdüğü söz edilirken yıldız futbolcunun istediği maaşın ana bahis olduğu bildirildi.

Tecrübeli yıldız mesleğinde Atletico Madrid, Braga, Celta Vigo ve Chelsea üzere gruplarda forma giydi.

fotomac.com.tr’nin dış basından derlediği habere nazaran; Costa, tekrar bir Brezilya kadrosu olan Corinthians’la kelamlı olarak mutabakata vardı.

Öte yandan Corinthians’la görüşmelerin sürdüğü söz edilirken yıldız futbolcunun istediği maaşın ana mevzu olduğu bildirildi.

Tecrübeli yıldız mesleğinde Atletico Madrid, Braga, Celta Vigo ve Chelsea üzere kadrolarda forma giydi.

Kaynak: A Spor

Cüneyt Emre Topal

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Öğrencisi ve 365 Spor Genel Yayın Yönetmeni. Türkiye ve Dünya'daki spor gelişmelerini takip ederek, okuyucularına en iyi şekilde sunuyor. e-Spor'a ve Teknolojiye düşkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu