TFF 2. Lig mücadelesinde Eyüpspor – Kırşehir Belediyespor karşı karşıya gelecek. Eyüpspor – Kırşehir Belediyespor canlı yayınlanacak mı? Eyüpspor – Kırşehir Belediyespor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Eyüpspor – Kırşehir Belediyespor canlı izle! Eyüpspor – Kırşehir Belediyespor maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Eyüpspor – Kırşehir Belediyespor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Eyüpspor – Kırşehir Belediyespor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Eyüpspor – Kırşehir Belediyespor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Eyüpspor

15. EMRULLAH ŞALK
4. DOĞAN CAN OTMAN
8. MUHAMMED AKARSLAN
11. OKAN BAYDEMİR
13. SERDAR CANSU
23. TİMUR TEMELTAŞ
28. TAŞKIN İLTER
33. KEMAL TOKAK
53. BÜLENT UZUN
61. TAHA BALCI
7. SADIK BAŞ

Kırşehir Belediyespor

1. AHMET SABRİ FENER
68. VOLKAN ALTINSOY
4. NURİ MELİH MURSAL
67. ONUR KARAKABAK
77. BATUHAN SÜER
8. BİLAL GÜLDEN
18. GÖKAY IRAVUL
16. HAKAN YAVUZ
17. ALİ KUCIK
9. ABDÜLKADİR AKYILDIZ
12. ÜSTÜN BİLGİ

Eyüpspor – Kırşehir Belediyespor maçının hakemleri

ÖMER FARUK GÜLTEKİN(Hakem)
KEREM CANDAŞ(1. Yardımcı Hakem)
MEHMET KURU(2. Yardımcı Hakem)
BAYRAM BAŞKAN(Dördüncü Hakem)

CENGİZ SAVAŞKAN(Gözlemci)
SALİH ŞAHBEY(Temsilci)
HAKAN ALPASLAN KIRBAŞ(Temsilci)

Eyüpspor – Kırşehir Belediyespor maçı ne zaman, saat kaçta?

Eyüpspor – Kırşehir Belediyespor karşılaşması 14 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.30’da oynanacak.

Eyüpspor – Kırşehir Belediyespor maçı canlı izle: Şifresiz canlı yayınlayan kanallar var mı? TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Eyüpspor – Kırşehir Belediyespor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın