TFF 2. Lig mücadelesinde Eyüpspor – Karaca Belediyespor karşı karşıya gelecek. Eyüpspor – Karaca Belediyespor canlı yayınlanacak mı? Eyüpspor – Karaca Belediyespor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Eyüpspor – Karaca Belediyespor canlı izle! Eyüpspor – Karaca Belediyespor maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Eyüpspor – Karaca Belediyespor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Eyüpspor – Karaca Belediyespor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Eyüpspor – Karaca Belediyespor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Eyüpspor – Karaca Belediyespor maçının hakemleri

FURKAN AKSUOĞLU(Hakem)
ÜNAL DOĞRU(1. Yardımcı Hakem)
ALİ RIZA ÖZTÜRK(2. Yardımcı Hakem)
MURAT KASAP(Dördüncü Hakem)

AHMET CİHAT GÜNDAY(Gözlemci)
YALÇIN GÜL(Temsilci)
İSMAİL S. ÇOLAK(Temsilci)

Eyüpspor – Karaca Belediyespor maçı ne zaman, saat kaçta?

Eyüpspor – Karaca Belediyespor karşılaşması 4 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.30’da oynanacak.

Eyüpspor – Karaca Belediyespor maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar! TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Eyüpspor – Karaca Belediyespor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın