TFF 2. Lig mücadelesinde Etimesgut Belediyespor – Elazığspor karşı karşıya gelecek. Etimesgut Belediyespor – Elazığspor canlı yayınlanacak mı? Etimesgut Belediyespor – Elazığspor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Etimesgut Belediyespor – Elazığspor canlı izle! Etimesgut Belediyespor – Elazığspor maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Etimesgut Belediyespor – Elazığspor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Etimesgut Belediyespor – Elazığspor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Etimesgut Belediyespor – Elazığspor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Etimesgut Belediyespor – Elazığspor maçının hakemleri

SERDAR AKKOÇOĞLU(Hakem)
ALİ UĞURTAN DEMİRTAŞ(1. Yardımcı Hakem)
OKAN AKBAL(2. Yardımcı Hakem)
ERDOĞAN ÖZKAYA(Dördüncü Hakem)

HALİL TAMER(Gözlemci)
KEMAL ÇİÇEK(Temsilci)

Etimesgut Belediyespor – Elazığspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Etimesgut Belediyespor – Elazığspor karşılaşması 14 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.00’da oynanacak.

Etimesgut Belediyespor – Elazığspor maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar! TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Etimesgut Belediyespor – Elazığspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın