TFF 2. Lig Kırmızı Grup 1. Hafta mücadelesinde Etimesgut Belediyespor – Bodrumspor karşı karşıya gelecek. Etimesgut Belediyespor – Bodrumspor canlı yayınlanacak mı? Etimesgut Belediyespor – Bodrumspor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Etimesgut Belediyespor – Bodrumspor canlı! Etimesgut Belediyespor – Bodrumspor skor ile ilgili detaylar haberimizde!

Etimesgut Belediyespor – Bodrumspor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Etimesgut Belediyespor – Bodrumspor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Etimesgut Belediyespor – Bodrumspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Etimesgut Belediyespor – Bodrumspor 20 Eylül 2020 Pazartesi günü oynanacak. Karşılaşma Misli TFF 2. Lig Kırmızı Grup’un 1. haftasında saat 15.30’da oynanacak.

Etimesgut Belediyespor – Bodrumspor maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar

Etimesgut Belediyespor – Bodrumspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın