TFF 2. Lig’te heyecan sürüyor. Etimesgut Belediye Spor – Sivas Belediye Spor mücadelesi ne zaman oynanacak? Etimesgut Belediye Spor – Sivas Belediye Spor karşılaşması hangi kanalda yayınlanacak? Etimesgut Belediye Spor – Sivas Belediye Spor maçının ilk 11’leri ve daha fazlası haberimizde!

Etimesgut Belediye Spor – Sivas Belediye Spor maçı canlı izle

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Yıldırım Demirören’e ait Misli şirketiyle yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredilmiş oldu. Bu anlaşmaya göre 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmaları Misli web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın akıllı cihazlara indirilmesi halinde maç yayınına erişim sağlanabilecek. Etimesgut Belediye Spor – Sivas Belediye Spor mücadelesinin de bu sistem üzerinden canlı olarak yayınlanması bekleniyor.

Canlı yayını yapılacak olan mücadelede yayıncı kuruluş ekibi için çıkabilecek olası aksaklıklar nedeniyle karşılaşmalar, bazen naklen yayınlanamayabilir. Eğer görüntü cihazlarında herhangi bir teknik aksaklık yoksa özet olarak, eğer tüm cihazlarda bir arıza yaşanırsa hiçbir şekilde görüntü verilememektedir.

İlk yayınlarda bu gibi aksaklıklar nedeniyle canlı yayın verilememiş, özet görüntüleri yayıncı kuruluşun YouTube hesabı üzerinden yayınlanmıştır.

Etimesgut Belediye Spor – Sivas Belediye Spor maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun hazırladığı internet sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. (İlk 11’leri TFF.ORG adresinden öğrenebilirsiniz.)

Etimesgut Belediyespor

1. ÖZKAN KARABULUT
3. HÜSEYİN ÖZTÜRK
4. EYÜPCAN DELİBALTA
5. ÇAĞLAYAN MENDERES
20. ŞAHİN FISTIKCI
22. ALİM HARLAK
26. HALİL KÖÇER
50. ÖMER FARUK ERMEÇ
77. MEHMET ZAHİT ÇINAR
88. ERDİ ZENGİN
99. YUSUF YILDIRIM

Sivas Belediyespor

95. AHMET DOĞAN
5. UĞUR BULUT
6. MUHSİN POLAT
10. OZAN KILIÇOĞLU
18. FURKAN SAĞMAN
23. ABDULLAH HALMAN
55. PEKİN KÖŞNEK
60. BARIŞ CAN ÖZTÜRK
77. HURŞİT TAŞCI
80. ŞEVKİ ÇINAR
94. FATİH ÇOLAK

Etimesgut Belediye Spor – Sivas Belediye Spor maçı ne zaman, saat kaçta?

Etimesgut Belediye Spor – Sivas Belediye Spor mücadelesi 18 Mart 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 14.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak.

Etimesgut Belediye Spor – Sivas Belediye Spor maçı hakemleri

AHMET BALKAN(Hakem)
FATİH PAZI(1. Yardımcı Hakem)
HASAN CEBECİ(2. Yardımcı Hakem)
ABDULBAKİ AYYILDIZ(Dördüncü Hakem)

SÜLEYMAN GÜNEŞ(Gözlemci)
ÖMER AKSOY(Temsilci)
HİLMİ MAHİR BAŞARAN(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Etimesgut Belediye Spor – Sivas Belediye Spor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

TFF 2. Lig, Etimesgut Belediye Spor – Sivas Belediye Spor karşılaşmasını izleyebilmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız olabilir. Söz konusu yayıncı kuruluşun internet sitesinden mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu sitenin (365spor.com) yayıncı kuruluş ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bu içerik sadece arama motorunda yapılan aramalar için hazırlanmıştır. Hiçbir sorumluluk almaz.

Bir Cevap Yazın