TFF 2. Lig mücadelesinde Etimesgut Belediye Spor – Mamak FK karşı karşıya gelecek. Etimesgut Belediye Spor – Mamak FK canlı yayınlanacak mı? Etimesgut Belediye Spor – Mamak FK maçı saat kaçta, hangi kanalda? Etimesgut Belediye Spor – Mamak FK canlı izle! Etimesgut Belediye Spor – Mamak FK maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Etimesgut Belediye Spor – Mamak FK maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Etimesgut Belediye Spor – Mamak FK karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Etimesgut Belediye Spor – Mamak FK maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Etimesgut Belediye Spor – Mamak FK maçının hakemleri

ONUR BİNGÖL(Hakem)
BUĞRA CAN SEMERCİOĞLU(1. Yardımcı Hakem)
SALİH BURAK DEMİREL(2. Yardımcı Hakem)
ALİM KANDEMİR(Dördüncü Hakem)

YAŞAR ULUSOY(Gözlemci)
İSMAİL ERKAN BİLBEN(Temsilci)
FATİH HÜSNÜ BERBEROĞLU(Temsilci)

Etimesgut Belediye Spor – Mamak FK maçı ne zaman, saat kaçta?

Etimesgut Belediye Spor – Mamak FK karşılaşması 4 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.00’da oynanacak.

Etimesgut Belediye Spor – Mamak FK maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar! TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Etimesgut Belediye Spor – Mamak FK mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın