Süper Lig’in 10. Haftasında Erzurumspor – Antalyaspor karşı karşıya gelecek. Erzurumspor – Antalyaspor şifresiz canlı yayın nasıl izlenir? Erzurumspor – Antalyaspor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Erzurumspor – Antalyaspor canlı izle! Erzurumspor – Antalyaspor maçı ilk 11’ler ve kadroya ilişkin detaylar haberimizde!

Erzurumspor – Antalyaspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Erzurumspor – Antalyaspor karşılaşması 29 Kasım 2020 günü saat 13.30’da başlayacak.

Erzurumspor – Antalyaspor maçı hangi kanalda?

Erzurumspor – Antalyaspor karşılaşması beIN Sports 1 üzerinden naklen yayınlanacak. Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği’nin yaptığı anlaşmayla birlikte Süper Lig karşılaşmaları, beIN Media Group’un satın almış olduğu Digiturk platformunun spor kanalları aracılığıyla belirli abonelik ücretleri ve internet üzerinden belirlenen Digiturk Play ve beIN Connect tarifeleri aracılığıyla yayınlanmaktadır.

Karşılaşmalar, beIN Sports 1, beIN Sports 2, beIN Sports 3, beIN Sports 4 ve beIN Sports Max kanalları üzerinden canlı olarak aktarılmaktadır. Eski adı Lig TV olan beIN Sports kanalları, Digiturk’ün Katarlı medya grubu beIN Media’ya satışının ardından değiştirilerek bu isimle hizmet vermeye başladı.

Erzurumspor – Antalyaspor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Erzurumspor – Antalyaspor maçı canlı izle: Şifresiz canlı yayın yapan kanallar var mı? Süper Lig maçları nasıl izlenir?

Erzurumspor – Antalyaspor mücadelesini canlı olarak izlemek isteyen sporseverler, Digiturk’ün Spor Paketine ücretli olarak abone olmadıkları sürece izleyemez. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz Türkiye lokasyonu üzerinde mümkün değildir. Bu maçı internet üzerinden yasal olarak izlemek isteyenler BeIN Connect ve Digiturk Play platformları aracılığıyla ücret mukabilinde izleyebilmektedir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

BeIN Sports canlı izle

Bununla birlikte yasadışı gelir elde etmek amaçlı oynanan şans oyunlarına istemsizce üye olup, banka bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlığınıza ilişkin bilgilerinizin kötü niyetli kişi veya kişilerin eline geçmesine sebep olabilir, hukuki anlamda zarar görebilirsiniz. Bu metin arama sonuçlarında Süper Lig maçlarının canlı izlenmesine yönelik aranan yollara ilişkin internet kullanıcılarına bilgi vermek için hazırlanmıştır.

Erzurumspor – Antalyaspor Maç Özeti ve Golleri İzle Bein Sports

Erzurumspor – Antalyaspor karşılaşmasının pozisyonlarına ilişkin maç özetini beIN Sports Haber kanalı ve TRT Spor kanalı aracılığıyla izleyebilir veya beIN Sports’un internet mecraları aracılığıyla karşılaşmanın özet görüntülerini ve gollerini izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=lT1Vzlp_bkw

Bir Cevap Yazın