TFF 2. Lig mücadelesinde Ergene Velimeşe Spor – Zonguldak Kömürspor karşı karşıya gelecek. Ergene Velimeşe Spor – Zonguldak Kömürspor canlı yayınlanacak mı? Ergene Velimeşe Spor – Zonguldak Kömürspor maçı saat kaçta, hangi kanalda? Ergene Velimeşe Spor – Zonguldak Kömürspor canlı izle! Ergene Velimeşe Spor – Zonguldak Kömürspor maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Ergene Velimeşe Spor – Zonguldak Kömürspor maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Ergene Velimeşe Spor – Zonguldak Kömürspor karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Ergene Velimeşe Spor – Zonguldak Kömürspor maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Ergene Velimeşe Spor – Zonguldak Kömürspor maçının hakemleri

ABDULLAH VOLKAN AYDIN(Hakem)
ÖMER YÜZER(1. Yardımcı Hakem)
YUSUF ŞİMŞEK(2. Yardımcı Hakem)
ERHAN KAYA(Dördüncü Hakem)

MURAT ŞAHİN(Gözlemci)
SALİH ŞAHBEY(Temsilci)

Ergene Velimeşe Spor – Zonguldak Kömürspor maçı ne zaman, saat kaçta?

Ergene Velimeşe Spor – Zonguldak Kömürspor karşılaşması 4 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.00’da oynanacak.

Ergene Velimeşe Spor – Zonguldak Kömürspor maçı şifresiz canlı yayınlayan kanallar! TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Ergene Velimeşe Spor – Zonguldak Kömürspor mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın