TFF 2. Lig mücadelesinde Ergene Velimeşe Spor – Sarıyer karşı karşıya gelecek. Ergene Velimeşe Spor – Sarıyer canlı yayınlanacak mı? Ergene Velimeşe Spor – Sarıyer maçı saat kaçta, hangi kanalda? Ergene Velimeşe Spor – Sarıyer canlı izle! Ergene Velimeşe Spor – Sarıyer maçı ilk 11leri ile ilgili detaylar haberimizde!

Ergene Velimeşe Spor – Sarıyer maçı canlı yayınlanacak mı?

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Misli ile yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredildi. Anlaşmaya göre Misli, 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmalarını web sitesinden şifresiz olarak yayınlayacak. Ergene Velimeşe Spor – Sarıyer karşılaşması da Misli üzerinden naklen yayınlanacak.

Ergene Velimeşe Spor – Sarıyer maçı İLK 11’LER

Karşılaşmanın ilk 11’leri maçın başlamasına bir saat kala kulüplerin sosyal medya hesapları ve TFF.org üzerinden paylaşılmaktadır.

Ergene Velimeşe Spor

1. EMRE YILMAZ
26. SEMİH CEYLAN
4. ÖMER ESENKAYA
34. CİHAN CAN
58. TANER YILMAZ
55. CABİR COŞAR
70. YÜKSEL ŞİŞMAN
10. ÇINAR TARHAN
17. ALPER YENER
7. İBRAHİM FATİH DİLEK
9. EMBİYA AYYILDIZ

Sarıyer

34. ALİ TÜRKAN
3. ŞABAN ÖZEL
7. SAVAŞ YILMAZ
9. FURKAN YAMAN
10. ÖMER BOZAN
17. OKAN DENİZ
22. NURİ TERLİKSİZ
42. MAHMUT BİLİR
58. MEHMET CANSIN ÇİÇEK
70. OĞUZ YILDIRIM
78. BERTUL KOCABAŞ

Ergene Velimeşe Spor – Sarıyer maçının hakemleri

SABİT SELVİ(Hakem)
MEHMET ALİ VARDAR(1. Yardımcı Hakem)
MUSTAFA KIRBAŞ(2. Yardımcı Hakem)
VOLKAN ŞEKER(Dördüncü Hakem)

ERKOÇ KORAY DOĞAN(Gözlemci)
TUĞBAY İNAN(Temsilci)
UĞUR GÜLSOY(Temsilci)

Ergene Velimeşe Spor – Sarıyer maçı ne zaman, saat kaçta?

Ergene Velimeşe Spor – Sarıyer karşılaşması 14 Ekim 2020’de oynanacak. Misli TFF 2. Lig karşılaşması saat 15.30’da oynanacak.

Ergene Velimeşe Spor – Sarıyer maçı canlı izle: Şifresiz canlı yayınlayan kanallar var mı? TFF 2. Lig maçları nasıl izlenir?

Ergene Velimeşe Spor – Sarıyer mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bir Cevap Yazın