TFF 2. Lig’te heyecan sürüyor. Elazığspor – Tarsus İdman Yurdu mücadelesi ne zaman oynanacak? Elazığspor – Tarsus İdman Yurdu karşılaşması hangi kanalda yayınlanacak? Elazığspor – Tarsus İdman Yurdu maçının ilk 11’leri ve daha fazlası haberimizde!

Elazığspor – Tarsus İdman Yurdu maçı canlı izle

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Yıldırım Demirören’e ait Misli şirketiyle yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredilmiş oldu. Bu anlaşmaya göre 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmaları Misli web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın akıllı cihazlara indirilmesi halinde maç yayınına erişim sağlanabilecek. Elazığspor – Tarsus İdman Yurdu mücadelesinin de bu sistem üzerinden canlı olarak yayınlanması bekleniyor.

Canlı yayını yapılacak olan mücadelede yayıncı kuruluş ekibi için çıkabilecek olası aksaklıklar nedeniyle karşılaşmalar, bazen naklen yayınlanamayabilir. Eğer görüntü cihazlarında herhangi bir teknik aksaklık yoksa özet olarak, eğer tüm cihazlarda bir arıza yaşanırsa hiçbir şekilde görüntü verilememektedir.

İlk yayınlarda bu gibi aksaklıklar nedeniyle canlı yayın verilememiş, özet görüntüleri yayıncı kuruluşun YouTube hesabı üzerinden yayınlanmıştır.

Elazığspor – Tarsus İdman Yurdu maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun hazırladığı internet sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. İlk 11’ler, numara sırasına göre yazılmaktadır, dizilişi yansıtmaz.

Elazığspor

97. OKAN AYTEKİN
77. EREN ÇİNKILINÇ
30. YİĞİTCAN ERDOĞAN
5. ÖMER FARUK AYDEMİR
21. HEBAT ALAN
8. KADİR BEKMEZCİ
6. CİHAN CANPOLAT
23. KADİR TAŞOĞLU
52. İZZET TOPATAR
20. CENGİZHAN AKGÜN
69. GÖRKEM YAĞCI

Tarsus İdman Yurdu

1. ANIL DEMİR
6. ABDUSSAMED KARNUÇU
10. ALPEREN PAK
11. SUAT KAYA
15. EYÜP AKCAN
17. BURAK SERES
33. AYTAÇ ÖDEN
4. ONUR ŞİRİN
54. AHMET FURKAN ÖZCAN
61. ASIM HAMZAÇEBİ
69. SEFA DURMUŞ

Elazığspor – Tarsus İdman Yurdu maçı ne zaman, saat kaçta?

Elazığspor – Tarsus İdman Yurdu mücadelesi 14 Mart 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 14.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak.

Elazığspor – Tarsus İdman Yurdu maçı hakemleri

OZAN ERGÜN(Hakem)
BARIŞ ÇARDAKLI(1. Yardımcı Hakem)
BERKAY SALMAN(2. Yardımcı Hakem)
BURAK TAŞKINSOY(Dördüncü Hakem)

ÖNER FIRAT(Gözlemci)
MURAT BİNGÖL(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Elazığspor – Tarsus İdman Yurdu mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

TFF 2. Lig, Elazığspor – Tarsus İdman Yurdu karşılaşmasını izleyebilmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız olabilir. Söz konusu yayıncı kuruluşun internet sitesinden mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu sitenin (365spor.com) yayıncı kuruluş ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bu içerik sadece arama motorunda yapılan aramalar için hazırlanmıştır. Hiçbir sorumluluk almaz.

Bir Cevap Yazın