TFF 2. Lig’te heyecan sürüyor. Çorum FK – Sancaktepe mücadelesi ne zaman oynanacak? Çorum FK – Sancaktepe karşılaşması hangi kanalda yayınlanacak? Çorum FK – Sancaktepe maçının ilk 11’leri ve daha fazlası haberimizde!

Çorum FK – Sancaktepe maçı canlı izle

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Yıldırım Demirören’e ait Misli şirketiyle yaptığı anlaşmaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in isim ve yayın hakları devredilmiş oldu. Bu anlaşmaya göre 2. Lig ve 3. Lig karşılaşmaları Misli web sitesinden giriş yapılmak suretiyle mobil uygulamanın akıllı cihazlara indirilmesi halinde maç yayınına erişim sağlanabilecek. Çorum FK – Sancaktepe mücadelesinin de bu sistem üzerinden canlı olarak yayınlanması bekleniyor.

Canlı yayını yapılacak olan mücadelede yayıncı kuruluş ekibi için çıkabilecek olası aksaklıklar nedeniyle karşılaşmalar, bazen naklen yayınlanamayabilir. Eğer görüntü cihazlarında herhangi bir teknik aksaklık yoksa özet olarak, eğer tüm cihazlarda bir arıza yaşanırsa hiçbir şekilde görüntü verilememektedir.

İlk yayınlarda bu gibi aksaklıklar nedeniyle canlı yayın verilememiş, özet görüntüleri yayıncı kuruluşun YouTube hesabı üzerinden yayınlanmıştır.

Çorum FK – Sancaktepe maçı İLK 11’LER

TFF 2. Lig mücadelesinde iki takımın ilk 11’leri, kulüplerin resmi sosyal medya hesapları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun hazırladığı internet sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. İlk 11’ler, numara sırasına göre yazılmaktadır, dizilişi yansıtmaz.

Çorum FK

1. HASAN HÜSEYİN AKINAY
53. ERTUĞRUL SANCAKTUTAN
27. MİKAİL ALBAYRAK
52. EREN TOKAT
61. MURAT TÜRKKAN
15. MUHAMMET FETTAHOĞLU
80. HÜSEYİN BAK
10. UMUT KAYA
12. ÖMER BOZAN
11. CENGİZ ÖTKÜN
99. SİNAN KURUMUŞ

Sancaktepe

1. İHSAN TURGUT KIRVELİ
47. KUDBETTİN TEKİN OĞRAK
34. EMRAH CÜLEN
82. ANIL BOZKURT
22. SEMİH İNTEPE
52. ŞAMİL BAŞARAN
80. DOĞAN KARAKUŞ
85. UĞUR IŞIKAL
87. GÖKHAN ÇALIŞIR
97. YAVUZ SELİM TEK
76. BİLAL GÜNDOĞDU

Çorum FK – Sancaktepe maçı ne zaman, saat kaçta?

Çorum FK – Sancaktepe mücadelesi 14 Mart 2021 tarihinde oynanacak. Karşılaşma, saat 14.00’da ilk düdüğün çalmasıyla başlayacak.

Çorum FK – Sancaktepe maçı hakemleri

FURKAN AKSUOĞLU(Hakem)
YAKUP BULUT(1. Yardımcı Hakem)
AKIN KARABACAK(2. Yardımcı Hakem)
ALPASLAN ŞEN(Dördüncü Hakem)

MEHMET NEVZAT ADAL(Gözlemci)
MUSTAFA HAKAN BEKTAŞ(Temsilci)
LEVENT GÜR(Temsilci)

TFF 2. Lig maçları nasıl ve nereden izlenir?

Çorum FK – Sancaktepe mücadelesini canlı olarak şifresiz mecralarda izlemek isteyen sporseverler, Misli Web TV üzerinden şifresiz izleme imkanına sahip olacak. Mücadeleyi yayınlayan yabancı kanallar üzerinden bu karşılaşmayı da ayrıca izlemeniz mümkün değildir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

TFF 2. Lig, Çorum FK – Sancaktepe karşılaşmasını izleyebilmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız olabilir. Söz konusu yayıncı kuruluşun internet sitesinden mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu sitenin (365spor.com) yayıncı kuruluş ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bu içerik sadece arama motorunda yapılan aramalar için hazırlanmıştır. Hiçbir sorumluluk almaz.

Bir Cevap Yazın