Corinthians Flamengo Maçı CANLI İZLE | Libertadores Kupası Çeyrek Final maçı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta?

0
60

Libertadores Kupası çeyrek finalinde Corinthians ile Flamengo karşı karşıya gelecek.

Corinthians Flamengo maçı hangi kanalda?

Corinthians Flamengo karşılaşması S Sport üzerinden naklen yayınlanacak. Libertadores Kupası maçlarının Türkiye haklarını elinde bulunduran S Sport, yaptığı anlaşmayla birlikte Libertadores Kupası karşılaşmalarını, D-Smart, Kablo TV, Tivibu, Turkcell TV+ ve Vodafone TV platformunda yayın yapan Saran Medya kanalları aracılığıyla belirli abonelik ücretleri ve internet üzerinden belirlenen S Sport+ tarifeleri aracılığıyla yayınlanmaktadır.

Corinthians Flamengo maçı ne zaman, saat kaçta?

Corinthians Flamengo karşılaşması 3 Ağustos 2022’de saat 03.30’de başlayacak.

Corinthians Flamengo maçı canlı izle | S Sport şifresiz canlı yayın izlemek

Corinthians Flamengo mücadelesini canlı olarak izlemek isteyen sporseverler, D-Smart, Kablo TV, Tivibu , Turkcell TV+ ve Vodafone TV üzerinden ücretli olarak abone olmadıkları sürece izleyemez. Mücadeleyi yayınlayan kanallar arasında bu maçı İdman TV ve CBC Sports üzerinden izleyebilmeniz mümkündür. Bu maçı internet üzerinden yasal olarak izlemek isteyenler S Sport+ ve TV+ platformları aracılığıyla ücret mukabilinde izleyebilmektedir. Karşılaşmayı internet üzerinden canlı izlemek için yasadışı yollara başvurmanız durumunda bağlandığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların yazılımsal anlamında zarar görmesi söz konusu olabilir.

Bununla birlikte yasadışı gelir elde etmek amaçlı oynanan şans oyunlarına istemsizce üye olup, banka bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlığınıza ilişkin bilgilerinizin kötü niyetli kişi veya kişilerin eline geçmesine sebep olabilir, hukuki anlamda zarar görebilirsiniz. Bu metin arama sonuçlarında Libertadores Kupasıi maçlarının canlı izlenmesine yönelik aranan yollara ilişkin internet kullanıcılarına bilgi vermek için hazırlanmıştır.

Corinthians Flamengo Maç Özeti ve Golleri İzle

Corinthians Flamengo karşılaşmasının pozisyonlarına ilişkin maç özetini S Sport üzerinden izleyebilirsiniz.